BK TURISMO

5 lipca 2021 roku miało miejsce otwarcie – we Wrocławiu obok stadionu miejskiego, na którym gra drużyna Śląska Wrocław – Football Sport Center.

Z tej okazji został rozegrany turniej “STADION WROCŁAW CUP”. Turniej został zorganizowany dla roczników 2008 oraz młodszych.

W turnieju wystąpiły drużyny: Wieczysta Kraków, Sporting Wrocław, AP Sobótka, AP Brzeg Dolny, MKS Siechnice, AP Jarosław Lato. Nasz region reprezentowała drużyna Górnika 09 Mysłowice (rocznik 2010 i 2011) pod wodzą trenera Mariusza Grząby. 

Mecze eliminacyjne odbyły się na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, a finały miały się odbyć na boisku głównym Śląska Wrocław. Po krótkiej dyskusji trenerzy zmienili plany wraz z organizatorami i zamiast finałów, by sprawić młodym piłkarzom radość z gry – na obiekcie, na którym ostatnio grała nasza reprezentacja w meczu z Rosją – zrobili małą sesję sparingową, gdzie każda z drużyn mogła zagrać z każdą, Dzięki tej zmianie każda z drużyn mogła spędzić więcej czasu na naturalnej murawie. 

Wielki finał został oczywiście rozegrany między meczami sparingowymi, a oglądaliśmy w nim dwie najlepsze tego dnia drużyny: Sportingu Wrocław i AP brzeg Dolny. Mecz wygrała drużyna Sportingu Wrocław 5:2 i została zwycięzcą turnieju. Trzecie miejsce zajęła drużyna Wieczystej Kraków. W nagrodę oprócz medali i statuetki Biuro Turystyczne BK Turismo dla zwycięscy wręczyło voucher na 2ooo zł z zaproszeniem na obóz treningowy do Hiszpanii. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Pieróg z AP Brzeg Dolny. Najlepszym bramkarzem został Wojciech Konieczny z AP Brzeg, natomiast MVP, czyli najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Rumczyk ze Sportingu Wrocław.

Młodzi piłkarze zostawili dużo zdrowia na boisku. Mecze były emocjonujące i pełne walki – dodajmy walki Fair Play. Co do wejścia na główny stadion i murawę przez młodych piłkarzy, to zobaczyć ich roześmiane i rozentuzjowane twarze było widokiem nie do zapomnienia.

Nasza Redakcja dziękuje za zaproszenie naszym Partnerom BK Turismo i Factory Sport Center, za możliwość udziału w tym turnieju.

 

« z 2 »

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport