5:0 

To była czysta formalność można powiedzieć. Niestety nie było tylu emocji, co w pamiętnym meczu, gdy Niwy prowadziły 2:1 i w doliczonym czasie gry Zagłębie wyszło na prowadzenie. 

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3:0, choć tak naprawdę to goście stworzyli pierwszą groźną sytuację w 15 minucie, ale potem dominował już tylko jeden zespół i można powiedzieć jeden człowiek Adrian Troć. Najpierw w 22 minucie popisał się On ładnym strzałem z rzutu wolnego, następnie minutę potem oddał strzał po ziemie z okolicy 16 metra, a zakończył – chyba najciekawszą bramką – strzałem stojąc tyłem do bramki, lobując bramkarza gości, który po swojej interwencji nie zdążył wrócić do bramki. 3:0 i mimo, że została jeszcze druga połowa, to było po meczu.

Druga połowa to formalność. Już w 47 minucie Damian Hałatek popisał się ładnym strzałem i piłka po rękach bramkarza gości wpadła do siatki. Mimo chęci gości, groźniejsze akcje stwarzali sosnowiczanie. Festiwal strzelecki zakończył w 88 minucie ładnym strzałem pod poprzeczkę Jakub Kulig.

Już w najbliższą niedzielę, chyba decydujące starcie piłkarzy Zagłębia z Podlesianką w Katowicach. Choć trzeba poczekać do końca, bo inne drużyny w tej lidze pokazały, że potrafią sprawić niespodzianki.

 

ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC – NIWY BRUDZOWICE   5:0 (3:0)

Troć x3, Hałatek, Kulig

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport