4 LO “ZINA” SOSNOWIEC

Kontynuujemy podsumowania rundy jesiennej. Kolejnym klubem jest drużyna Źródła Kromołów. Rundę podsumowuje trener Bogdan Szadkowski.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową: redakcja@lokalnapilka.pl

Bogdan Szadkowski: Przed sezonem mieliśmy sporo problemów organizacyjnych i finansowych, ale dzięki staraniom Mariusza Golenia, Pana Prezydenta Konarskiego i oczywiście naszych wiernych od lat sponsorów udało się wszystko dopiąć i skoncentrować na walce o punkty. Początek rundy w naszym wykonaniu był bardzo dobry i walczyliśmy o grupę mistrzowską, ale potem przytrafiły się kontuzje, kartki i musieliśmy walczyć o jak najlepszą pozycje w grupie spadkowej. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy są związani z klubem i możemy w trudnym momencie liczyć na nich. Podziękowania należą się oczywiście moim chłopakom, którzy w każdym meczy dawali z siebie to, co najlepsze. Reasumując, mimo wszystko z rundy jesiennej jestem zadowolony, ale zawsze mogło być lepiej, dzięki temu będzie ciekawa runda wiosenna.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!