0:1

Jedna bramka zdecydowała…

W środowe popołudnie, został rozegrany zaległy mecz 21 kolejki między miejscowym Orłem Mokre, a CKS-em Czeladź. Mecz wygrali goście 0:1.

Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 13 minucie, jednak strzał Jakuba Kopca trafił w poprzeczkę. Nie strzelił Orzeł, to strzelił CKS. W 35 minucie Bartosz Nowak wpadł w pole karne i oddał strzał z zerowego kąta w krótki róg. Bramkarz Orła myślał, że Nowak wycofa piłkę do tyłu i zrobił krok w przód, zostawiając trochę miejsca przy słupku. Piłkarze z Mokrego próbowali wyrównać. Najlepszą okazję miał w 43 minucie Bartosz Witoszek, ale jego strzał obronił bramkarz CKS-u.

W drugiej połowie oglądaliśmy ataki na przemian obu drużyn. W 64 minucie Daniel Książek uderzył na bramkę gości, ale piłka przeszła obok słupka. Potem najciekawsza była końcówka. W 87 minucie Patryk Leszczyński uderzył na bramkę gospodarzy, ale tym razem bramkarz Orła obronił. W 92 minucie strzałem z przewrotki próbował zaskoczyć bramkarza gości Rafał Mosgalik, ale piłka przeszła obok słupka. Piłkę na zamknięcie meczu miał Amadeusz Sosiński, który podcinką próbował pokonać Denisa Cieślińskiego, ale piłka nie wpadła do bramki i wynikiem 0:1 zakończyło się spotkanie.

Orzeł Mokre – CKS Czeladź   0:1 (0:1)