1:4

Gwiazda popsuła urodziny Sokoła…

Tylko zwycięstwo pozwalało gościom świętować awans. Udało się wygrać ekipie Daniela Kaczora 4:1 i awans do okręgówki stał się faktem!

Początek należał do gości, którzy ruszyli od razu do ataku, chcąc sobie jak najszybciej ustawić to spotkanie. Już w 5 minucie Dawid Kancelista strzałem z bliska sprawdził dyspozycję bramkarza gospodarzy, jednak ta była od początku dobra i z tego pojedynku obronną ręką wyszedł bramkarz Sokoła. W 13 minucie ładnie pograli goście. Patrycjusz Botor zagrał do swojego kolegi Mateusza Adamczyka, ten dziubnął piłkę, która przeleciała koło słupka. W 22 minucie było już 0:1. Kancelista znalazł się w polu karnym i uderzył głową w piłkę, ta ku rozpaczy miejscowych wpadła do bramki. Za chwilę było już 0:2 (34 min.). Botor uderzył z ok. 30 metrów i piłka wpadła w same okienko! Minutę później gospodarze mogli złapać kontakt. Mateusz Mrożek zagrał do Kamila Przybilla, a ten będąc chyba metr przed bramką nie trafił w piłkę. W 39 minucie ładnym lobikiem z bliska popisał się Kancelista i było 0:3. W 43 minucie mogła paść4 bramka dla Gwiazdy, ale Szymon Woźniak z bliska nie trafia w piłkę. Pierwsza połowa zdecydowanie dla gości.

W 49 minucie nadzieje na dobry wynik daje gospodarzom Damian Witecki, który strzałem z bliska pokonuje bramkarza gości. W 54 minucie bramkarz Gwiazdy Jacek Porembski dwukrotnie ratuje gości przed stratą drugiej bramki. Potem gra się trochę wyrównała, jedni i drudzy próbowali podwyższyć wynik, ale nic się nie zmieniało. Dopiero w 81 minucie Woźniak – po podaniu i rajdzie Tomasza Kasprzyka – wykorzystuje sytuację sam na sam i zamyka mecz, strzelając na 1:4. Pewna wygrana gości i awans do ligi okręgowej. Gratulujemy !!!

Gospodarzom, z okazji 45-lecia istnienia życzymy samych sukcesów!

Sokół Łany Wielkie – Gwiazda Chudów   1:4 (0:3)