1:1 

 

GKS prowadził, ale Puszcza ambitnie dążyła do wyrównania… i wyrównała.

W meczu na szczycie Fortuna 1 ligi, lider z Niepołomic podejmował drużynę Rafała Góraka katowicki GKS. Gości wspierała duża grupa kibiców, która przez całe 90 minut głośno dopingowała zespół do wygranej. Mecz był bardzo szybki i wyrównany. Gospodarze na początku stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji do zdobycia bramki, ale i katowiczanie też nie byli dłużni. W doliczonym czasie pierwszej połowy GieKSa objęła prowadzenie. Sędzia podyktował rzut karny (była weryfikacja VAR), a pewnym egzekutorem okazał się Jakub Arak i do przerwy było 0:1 dla gości z Katowic.   

W drugiej połowie nie było już takiego tempa jak w pierwszej. GKS się cofnął i inicjatywę przejęli gospodarze, którzy raz za razem zagrażali bramce strzeżonej przez Dawida Kudlę. W 79 minucie gospodarze wykonywali aut, daleki wrzut przedłużył jeden z zawodników Puszczy, a ta trafiła pod nogi Piotra Mrozińskiego, który strzałem z 10 metrów pokonał Kudlę. Nic już się do końca meczu nie zmieniło i oba zespoły dopisują do swojego dorobku po jednym punkcie.

Chcieliśmy też podziękować osobom porządkowym i osobom pracującym w klubie z Niepołomic za miłą obsługę i pomoc na każdym kroku. Dziękujemy też Prezesowi Podokręgu Katowice Stefanowi Mleczce za pomoc w realizacji materiału. 

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GKS KATOWICE   1:1 (0:1)

Mroziński 79 – Arak 45+2 – karny

 

« z 2 »

 

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: Rafał Sacha – lokalnapilka.pl

film: GKS Katowice / youtube

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i prakyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv