0:1 

Unia Kosztowy popsuła imprezę urodzinową gospodarzom z Dąbrowy Górniczej i wygrała spotkanie 0:1 po bramce zdobytej w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Lepiej od gospodarzy zagrała Dąbrowska Orkiestra Dęta…

Nie wiadomo, co spowodowało, że gra gospodarzy nie była taka, jakby chcieli licznie zgromadzeni kibice na trybunach. W pierwszej połowie zbyt dużo się nie działo. Przeważali goście, którzy od meczu z Podlesianką w końcu “zaskoczyli” i pokazują, że to jest właśnie ta Unia, jaką pamiętają kibice z Kosztów. Do przerwy mieliśmy wynik 0:0, ale ze wskazaniem na gości.

Druga połowa wyglądała przez większość czasu jak pierwsza, choć gra gospodarzy była już lepsza. Wszystko co ciekawe w tym meczu oglądaliśmy w ostatnim kwadransie. W 75 minucie miał swoją sytuacje Rafał Jędrzejczyk, ale bramkarz gości Dawid Witek był na posterunku. W odpowiedzi strzał Macieja Wolnego broni Aleksander Weber. W 77 minucie ładna centra w pole karne gości i Konrad Machalski na wślizgu trafia w słupek. W rewanżu kapitan gości Daniel Kowalski uderza, ale piłka przechodzi nad poprzeczką. W 79 minucie kopia akcji gospodarzy z przed 2 minut. Centra w pole karne i Machalski znów na wślizgu, ale tym razem nie trafia w piłkę. Goście znów groźnie dają znać w 80 minucie. Kapitalny strzał Wolnego trafia w poprzeczkę, a dobitka Arkadiusza Wolaka jest minimalnie niecelna. Goście kilka razy wchodzili ze skrzydeł w pole karne gospodarzy. Jedno z takich wejść kończy się faulem w 93 minucie na Wolnym. Kowalski wykonuje karnego i daje swoim kolegom zasłużone 3 punkty.

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – UNIA KOSZTOWY   0:1 (0:0)
KowalSKI 90+3 (karny)

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv