LKS Pogoń Imielin

Kiedyś pisaliśmy o ładnym geście klubu Zagłębie Sosnowiec (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl/news/article/ladny-gest-zaglebia-sosnowiec )

Chcieliśmy pisać o takich gestach, więc piszemy i będziemy pisać (choć życzymy Wszystkim, by nie łapali kontuzji!). Teraz podobnym gestem wykazali się w Imielinie.

Podczas minionego weekendu w meczu II ligi wojewódzkiej zawodnik drużyny gości (Akademia Sportowa Lubliniec) doznał groźnej kontuzji, która wykluczy go z dalszych meczów ligowych w tej rundzie.
Zawodnicy, rodzice, klub LKS Pogoń Imielin mając na celu udzielenie wsparcia kontuzjowanemu zawodnikowi przygotowali drobny upominek wraz z listem motywacyjnym, który został przekazany podczas meczu ligowego rozgrywanego w Lublińcu w minioną środę.
Jako klub pamiętamy, że nie kształtujemy tylko i wyłącznie piłkarzy, lecz przede wszystkim wychowujemy młodych ludzi – tym samym chcemy pokazać młodzieży naszego klubu, że nie zawsze wynik jest najważniejszy, lecz również szacunek do przeciwnika, docenienie jego poświęcenia i udzielenie naturalnego ludzkiego gestu wsparcie w trudnym czasie. 
Zawodnikowi Akademii Sportowej Lubliniec życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na zielonej murawie – czytamy na stronie klubowej klubu na Facebooku.
.
Bardzo dobry gest ze strony klubu Pogoni Imielin. Takie gesty się chwali i trzeba o nich pisać. Właśnie z takich czynów i gestów młodzież powinna brać przykład. Z takich gestów buduje się przyjaźń i szacunek!
.
Zawodnikowi z Lublińca życzymy duuużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko! 

źródło: własne, Pogoń Imielin facebook

foto: Pogoń Imielin facebook

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport