3:7 

 

Dobra zabawa, deszcz, wolej Hendela i kiełbaski…

19 kwietnia odbyło się otwarcie na świętochłowickiej “Skałce”, pełno wymiarowanego boiska ze sztuczną nawierzchnią.

W otwarciu uczestniczył Prezydent Świętochłowic Daniel Beger, Wiceprezydent Sławomir Pośpiech, a zanim zagrali piłkarze, zatańczyły dzieciaki z grupy tanecznej “Dance Kids Świętochłowice”.

 

Po ładnym występie dzieciaków, na boisko wyszli Oldboje połączonych sił Naprzodu Lipiny i Śląska Świętochłowice, a ich rywalem byli Oldboje chorzowskiego Ruchu. 

Równo z gwizdkiem sędziego, z nieba poleciał deszcz, który ustał dopiero pod koniec drugiej połowy. Obie ekipy umówiły się na gierkę 2×25 minut. Wspomniany deszcz nie przeszkadzał piłkarzom i oglądaliśmy ładne i szybkie akcje z obu stron. 

Mecz wygrali goście z Chorzowa 7:3, którzy okazali się bardziej doświadczeni od gospodarzy. Wśród gospodarzy wyróżnili się: Sebastian Hendel, który zdobył 2 bramki, z czego jedna z serii “stadiony świata” – kapitalny wolej nie do obrony i Dariusz Rzeźniczek – strzelec 3 bramki. Jeśli chodzi o “Niebieskich”, to tutaj najlepiej zaprezentowali się Michał Benke (4 gole) i Sławomir Pach (2 gole).

Atmosfera podczas meczu była znakomita, co podkreślali piłkarze obu drużyn. Po meczu był czas na przyjacielskie rozmowy i zjedzenie dobrze spieczonej kiełbaski.

Mamy nadzieję, że takich meczów będzie dużo, a my obiecujemy, że na pewno będziemy z aparatem na boisku!

 

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE / NAPRZÓD LIPINY – RUCH CHORZÓW   3:7
Hendel x2, Rzeźniczek – Benke x4, Pach x2, samob.

 

Śląsk/Naprzód: Szęciński, Setnik, Szatański, Spiolek, Burzyński, A. Boryczka, M. Boryczka, Wencel, Bochnia, Sega, Bonk, Hendel, Gawenda, Ł. Wawrzyniak, H. Wawrzyniak, Spyra, Fila, Rzeźniczek. Trener: Malujda, Piątek

Ruch: Christ, Jarczyk, Pach, Helik, Gawenda, Musiał, Bugdoł, Urbaś, Benke, Ciesiółka, Hojda, Kasprzak, Latos. Trenerzy: Rudnow, Małnowicz, Szuster 

 

« z 2 »

 

źródło: własne, lokalnapilka.pl

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  slaskisport.tv