SKS Łagisza

 

W końcu na swoim, tak na pewno od soboty myślą wszyscy związani z klubem SKS Łagisza. Sześć lat “tułaczki”, aż w końcu “wylądowali” na swoim…

Otwarciu boiska towarzyszyły znane osobistości włącznie z Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarym Kuleszą. Prezesowi Kuleszy towarzyszyli Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula, Sekretarz Generalny Łukasz Wachowski, Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Prezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Girek, Prezes Podokręgu Sosnowiec Józef Grząba oraz prezesi i działacze zaprzyjaźnionych klubów z okolicy. Gospodarzem oczywiście byli Przewodniczący Rady Miasta Będzina oraz działacz Podokręgu Sosnowiec Krzysztof Dudziński i Prezes klubu Marek Rajmund.

Po uroczystym otwarciu zaczęła się zabawa dla przybyłych kibiców. Fajnie było oglądać radość miejscowych kibiców. Rodzice z dziećmi mogli korzystać z atrakcji takich jak: malowanie twarzy, różne gry i zabawy (dmuchańce, strzelanie z łuku, badminton itp.). Można było upiec kiełbaskę na ognisku, zjeść watę cukrową, odwiedzić policyjny samochód, czy straż pożarną, pobawić się na placu zabaw.

Gratulujemy nowego obiektu i życzymy, by obiekt tętnił życiem i przynosił samą radość klubowi z Łagiszy. Piknik Sportowy pod patronatem Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kuli zorganizowany przez klub Łagiszę był fajnym wydarzeniem dla miejscowych mieszkańców i na pewno (znając pomysły radnego Krzysztofa Dudzińskiego) nie ostatnim!    

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl. / slzpn.pl (Dorota Dusik)

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv