2:5

Sparing LKS-ów dla Gamowa…

W niedzielnym sparingu, rozegranym na boisku w Zwonowicach miejscowy LKS przegrał z ekipą LKS-u Gamów 2:5.

Mimo wielkiego skwaru (rozpoczęcie o 13.30), mecz był dość żywym spotkaniem i mógł zadowolić kibiców, którzy przyszli obserwować ten sparing. Dodatkowym smaczkiem był fakt, że padło w nim 7 goli, więc nie szło się nudzić.

Pierwsi, wielką chęć gry wykazali goście, którzy początek mieli lepszy i wyszli na prowadzenie 0:3. Wyglądało to tak, jakby gospodarze dali się wyszaleć gościom, po to, by ich pod koniec pierwszej połowy zaatakować. Z wyniku 0:3 zrobiło się 2:3. Tak skończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie, mieliśmy nadzieję na dalszą pogoń gospodarzy, ale jednak lepsi w przekroju całego spotkania okazali się goście i to oni zdobyli jeszcze dwa gole i zasłużenie wygrali 2:5.

Przypomnijmy, że oba zespoły są beniaminkami. LKS Zwonowice awansował z C klasy do B klasy raciborskiej, natomiast goście z Gamowa awansowali z B klasy do A klasy raciborskiej.

LKS Zwonowice – LKS Gamów   2:5 (2:3)