3:2   LKS Pogoń Imielin

Mecz z gatunku “o pietruszkę”, ale mógł się podobać. Mimo wysokiej temperatury oba zespoły pokazały chęć do gry…

W pierwszej połowie działo się mniej niż w drugiej. W 6 minucie Rafał Sadowski oddał strzał, ale Piotr Iwaniuk złapał piłkę. Przez następne kilka minut przeważali gospodarze, ale to goście strzelili bramkę  w 28 minucie (Kamil Cisoń). Do przerwy już nic się nie zmieniło.

Druga połowa zaczyna się golem dla Niw. W 49 minucie rzut karny pewnie wykorzystuje Szymon Tokarz. Zachęcony bramką Tokarz chwilę potem próbował ze środka boiska lobować Iwaniuka, ale piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką. W 60 minucie za swój faul w polu karnym rehabilituje się Sylwester Starzyński, który wybija piłkę z linii bramkowej. Nie strzeliły Niwy, strzeliła Pogoń. W 68 minucie ładnym lobem popisał się Michał Gadaj i goście wyszli na prowadzenie 2:1. Gospodarze nie przejęli się zbytnio tą stratą i kilka minut potem wyrównali na 2:2. Precyzyjną główką popisał się Bogacki (73. min). Ekipa Sebastiana Gzyla poszła za ciosem. W 78 minucie do piłki w polu karnym nie doszedł Iwaniuk, przejął ją Kamil Łankiewicz podał do Bogackiego, a ten strzałem do pustaka zamknął mecz.

NIWY BRUDZOWICE – POGOŃ IMIELIN  3:2 (0:1)