LKS Tęcza Błędów 0:3

Po ostatnim spotkaniu z Podlesianką, piłkarze rezerw Zagłębia na pewno powiedzieli sobie z taką piłkarską złością, że w kolejnym meczu “zmieciemy rywala z murawy”. Zmieść Tęczy nie zmietli, ale pewnie zdobyli 3 punkty… Teraz czekają na ruch Podlesianki… 

Jak już wspomnieliśmy goście łatwo wywieźli z Ząbkowic 3 punkty. Już w 15 minucie jeden z zawodników Zagłębia oddał strzał, piłka skozłowała przed Dariuszem Maciejowskim i ten “wypluł piłkę” przed siebie. Doskoczył do niej Emil Kłosek i z bliska umieścił ją w siatce. Chwilę potem (25 min.)  Jakub Kaczmarek trafił tylko w boczną siatkę. Czy w 29 minucie był faulowany w polu karnym Michał Chrabąszcz? Tego już się nie dowiemy, ale sędzia uznał, że nie. Gospodarze twierdzili inaczej, poszkodowany też… Faulowany w 43 minucie na pewno był Kaczmarek i tutaj wątpliwości już nie było, jeśli chodzi o podyktowanie rzutu karnego. Do piłki pewnie podszedł Mateusz Popczyk i sprawił, że gospodarze na przerwę schodzili przy stanie 0:2.

Druga połowa podobna do pierwszej. Że piłkarzom Zagłębia jest mało, pokazała sytuacja z 54 minuty, kiedy to Patryk Mociak trafił w poprzeczkę. Dwie minuty później było po meczu. Ponownie w polu karnym faulowany był Kaczmarek i ponownie do piłki podszedł Popczyk i było już 0:3. Goście przeważali i stwarzali sobie kolejne okazje, lecz piłka już nie wpadła do żadnej z bramek i do soboty zagłębiacy wskakują na fotel lidera grupy mistrzowskiej. 

 

TĘCZA BŁĘDÓW – ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC   0:3 (0:2)

Kłosek, Popczyk x2

 

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport