2:1  KSG Psary

W niedzielne popołudnie na stadionie w Czeladzi-Piaskach, spotkały się dwie drużyny z  czołówki sosnowieckiej A klasy. Gospodarze, czyli Górnik Piaski gościł KS Gminy Psary i nie okazał się zbyt gościnny, bo nie podzielił się z piłkarzami z Psar punktami i wygrał po dobrym meczu 2:1.

Już w 5 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale głową Mateusza Stajera. W 15 minucie mięliśmy już remis. Bramkę wyrównującą zdobył Damian Waśniewski. W 28 minucie urwał się na prawej stronie Patryk Cepek. Pognał z piłką na bramkę i strzałem w długi róg pokonał Marcela Pająka. Gospodarze poszli za ciosem i w 39 minucie Kamil Majewski stanął oko w oko z bramkarzem Pająkiem i tym razem bramkarz gości nie dał się pokonać.

W drugiej połowie już nie oglądaliśmy bramek. Było za to bicie głową w mur gości – szczególnie końcówka była emocjonująca. Goście postawili wszystko na jedną kartę i szukali remisu. Gospodarzom to pasowało, bo wyprowadzali szybkie kontry. Jednak nic się nie zmieniło i 3 punkty zostały w Piaskach.

Godne podkreślenia jest to, że trybuny na stadionie Górnika Piaski się zapełniły. Na nasze oko było ponad 300 osób. Warte odnotowania jest też to, że gospodarzy dopingowały dzieci wraz z rodzicami, które trenują w Akademii APN Czeladź.

GÓRNIK PIASKI – KS GMINA PSARY   2:1 (2:1)