W poniedziałek 24 maja obowiązki trenera klubu LKS Woszczyce przestał pełnić Daniel Kaczor. Trener Kaczor spędził w Woszczycach 2 sezony. Trener doprowadził LKS do najwyższego 4 miejsca w ubiegłym sezonie. Nazwisko nowego trenera jeszcze nie jest znane. 

Po 20 kolejkach LKS Woszczyce zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 28 punktów. Do końca sezonu Woszczycom zostało do rozegrania 9 meczów. 

Daniel Kaczor: Z dniem 24.05.21 zakończyła się moja praca w klubie LKS Woszczyce. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracują na dobre imię klubu, na czele z młodym Prezesem Łukaszem Piórkiem. Chociaż nie zawsze mieliśmy podobne spojrzenie na pewne sprawy, to wszystko, co robiliśmy było dla dobra drużyny. W Woszczycach poznałem kilku naprawdę świetnych ludzi, zaangażowanych i pracujących z  poświęceniem, żeby ten malutki klubik wzniósł się na wyższy poziom. Spędziłem tam fajne 2 sezony. Często nie było łatwo, szczególnie w tych ciężkich czasach, ale czas ten będę miło wspominał. Do małych sukcesów można zaliczyć najwyższy wynik  w historii klubu (4 miejsce w ubiegłym sezonie). Dzikom życzę jak najlepszych wyników w przyszłości, a sam nie mogę się już doczekać nowego wyzwania, które mam nadzieję pojawi się bardzo szybko. Dziękuję Lokalnej Piłce za dobrą współpracę i do zobaczenia na boiskach!

Nasza redakcja dziękuje trenerowi Kaczorowi za dobrą współpracę i życzymy szybkiego powrotu na ławkę trenerską.

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport