Wrócił na piłkarską mapę. Wrócił i od razu z jakim przytupem. Górnik Wesoła lideruje w katowickiej B klasie. Po 5 kolejkach górnicy zdobyli 13 punktów. Cztery mecze wygrali i jeden zremisowali. Widzimy, że na Wesołej dzieje się cos fajnego. Nie tylko grają, ale i pomagają… Oby jak najdłużej…

Najbliższy mecz MKS Górnik Wesoła to nie tylko piłkarskie emocje, ale również wydarzenie, które ma być wsparciem dla chorego Alana. Podczas meczu będzie można wrzucić do puszki dowolny datek na rehabilitację dla chłopca. W trakcie meczu drużyna Górnika przekaże koszulkę na licytację, która ma pomóc w zbiórce na turnus rehabilitacyjny dla młodego fana piłki.

Zapraszamy na mecz już 09.10.2021 o godzinie 16:00. MKS Górnik Wesołą będzie podejmować na swoim stadionie drużynę AKS-u Wyzwolenie Chorzów.

Kilka informacji na temat Alana:
Alan urodził się 31 maja 2011r. Chłopczyk przyszedł na świat w wozie strażackim. W szpitalu lekarze stwierdzili, iż Alan ma wrodzoną wadę serduszka – Atrezja tętnicy płucnej z ubytkiem przegrody międzykomorowej oraz zarośnięcie zastawki pnia płucnego. Alanek pierwsze swoje tygodnie życia spędził w szpitalu walcząc o życie. Już w 17 dobie swojego życia przeszedł pierwszą poważną operację.

Zachęcamy do kibicowania i wsparcia Alana!

Link do zrzutki na turnus rehabilitacyjny dla Alana:
.
.

ŁĄCZY NAS PIŁKALOKALNA PIŁKA !!!

źródło: własne, Rafał Sacha, Górnik Wesoła

foto: Górnik Wesoła

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv