B “AP SPORT” SOSNOWIEC

KSG Psary

Kontynuujemy podsumowania rundy jesiennej. Kolejnym klubem jest drużyna KS II Gmina Psary. Rundę podsumowuje trener Daniel Nowak.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową: redakcja@lokalnapilka.pl

Daniel Nowak: Runda jesienna w naszym wykonaniu była pełna zawirowań. Objęcie drużyny na tydzień przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi, spora liczba zachorowań wśród zawodników oraz kontuzje odbiły się na naszej dyspozycji podczas rundy. Mając młody zespół (średnia wieku wynosiła 23,4) brakowało nam szczególnie doświadczenia, przez co wiele spotkań przegraliśmy w ostatnich 10 minutach po bardzo prostych błędach. Wiemy jak duży przeskok jest pomiędzy piłką młodzieżową i seniorską, ale nie boimy się tego i stawiamy na młodzież, przez co zawodnicy mają u nas świetne warunki do rozwoju. Na pewno warto uwzględnić tutaj fakt, że aż 14 zawodników z rocznika 2004-2005 zadebiutowało w piłce seniorskiej, a 5-ciu z nich znalazło się w kadrze meczowej pierwszej drużyny, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Nie mniej jednak uważam tą rundę za bardzo słabą w naszym wykonaniu biorąc pod uwagę potencjał jaki w tej drużynie drzemie. Na pewno na rundę wiosenną zespół zostanie wzmocniony doświadczonymi zawodnikami, co przyniesie obopólne korzyści zarówno dla drużyny jak i młodych zawodników dopiero stawiających swoje pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Uważam, że najgorsze mamy już za sobą i wiosną pokażemy na co nas stać, dając naszym kibicom radość.

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!