HIT II LIGI DLA SIEMIANOWIC

Zaległy mecz FC 2016 Siemianowice z rezerwą Rekordu był meczem na szczycie. Było to bardzo dobre i emocjonujące widowisko, w którym widzieliśmy bramki, żółte i czerwone kartki i ładne akcje. Gospodarze w przypadku wygranej mogli być liderem, wykorzystali ten fakt i wygrali…

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Gdy dochodziło już do sytuacji podbramkowych to groźniejsze sytuacje mieli gospodarze. Zanim padła bramka to Kamil Kmiecik trafił w poprzeczkę. Dla nas akcja z 14 minuty była akcją meczu. Kamil Mokwiński podał do Łukasza Jagiełło, a ten piętą odegrał do Mokwińskiego, który strzałem po ziemi zdobył bramkę. W końcówce pierwszej połowy zawodnik gospodarzy Kmiecik dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić parkiet. Na nic zdały się głośne protesty trenera FC, którego było chyba słychać w całych Siemianowicach… Goście mieli przewagę zawodnika i niecałą minutę na wykorzystanie jej. Niestety dla bielszczan nie wykorzystali jej.

Druga połowa była również emocjonująca. Zobaczyliśmy w niej trzy bramki. Gra była wyrównana, ale to w 31 minucie Marcin Cuber zdobył gola dla miejscowych. Rezerwy Rekordu były w trudnej sytuacji i w końcówce spotkania trener Andrea Bucciol wycofał bramkarza. Zaowocowało to bramką Macieja Marka w 36 minucie i na tablicy wyników wynik brzmiał już tylko 2:1. Goście nadal grali z wycofanym bramkarzem, ale tracili piłkę przy rozgrywaniu. Po jednej ze strat strzał z własnej połowy oddał Cuber, ale piłka przeszła obok słupka. Kilka sekund później w podobnej sytuacji lepiej przymierzył Wojciech Kozłowski i zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy.

Dzięki tej wygranej “Siemce” wskoczyły na fotel lidera. W ostatniej kolejce FC 2016 zagra z Bongo Krapkowice, a drużyna Rekordu II pojedzie do Knurowa na mecz z MTS.

FC 2016 SIEMIANOWICE – REKORD II BIELSKO BIAŁA   3:1 (1:0)