LKS Przemsza

Zmiany na ławce…

Adrian Pasieka został nowym trenerem Przemszy Siewierz. Zastąpił On na tym stanowisku Bartłomieja Cymerysa. Ostatnim klubem trenera Pasieki była Victoria Częstochowa, w której spędził cztery sezony. Przemsza w zakończonym sezonie zajęła 15 miejsce z dorobkiem 20 punktów.

Trenerowi Pasiece życzymy samych wygranych!

 

źródło: własne

foto: lokalnapilka.pl, Przemsza Siewierz Facebook

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO „LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

slaskisport.tv