
Zmiany na ławce…
Adrian Pasieka został nowym trenerem Przemszy Siewierz. Zastąpił On na tym stanowisku Bartłomieja Cymerysa. Ostatnim klubem trenera Pasieki była Victoria Częstochowa, w której spędził cztery sezony. Przemsza w zakończonym sezonie zajęła 15 miejsce z dorobkiem 20 punktów.

Trenerowi Pasiece życzymy samych wygranych!
źródło: własne
foto: lokalnapilka.pl, Przemsza Siewierz Facebook
NA TOPIE:








