RED BOX SPORT

Rozgrywki Ligi RED BOX zbliżają się do swojej ostatniej fazy. Końcówka rundy zasadniczej to okres nagminnego liczenia punktów, zainteresowane medalem ekipy nie mogą sobie już pozwolić na głupie straty punktów.

W grupie A PRO, dwa kolejne zwycięstwa dopisał do swojego stanu posiadania Pryzmat Zabrze. W takich okolicznościach pozycja lidera tabeli nie dziwi, jedynie MKS Balkony trzyma jeszcze kontakt z podopiecznymi Krzysztofa Belki. Bardzo ciekawie zrobiło się za to w wyścigu o miejsca 3 i 4 (dają one w finałach możliwość walki o medal). Aktualnie niezwykle ciężko określić, kto z czterech zainteresowanych zespołów na finiszu rundy zasadniczej ma lepszą pozycję wyjściową, prawdopodobnie bezpośrednie mecze zadecydują o finalnym układzie sił.

W grupie B, sytuacja jest nadal dużo bardziej skomplikowana. Pierwsza porażka w rozgrywkach Inwetu wywindowała Nankatsu na pozycję wicelidera. I pomimo, iż jest ona ciągle jeszcze „wirtualna” (różna liczba rozegranych spotkań), debiutant swoją aktualną formą zasługuje na miano potencjalnego medalisty. Na czubie tabeli znajduje się natomiast FC Under Forest, który w najlepszy możliwy sposób (pewne pokonanie Intercontrol) podniósł się po nieoczekiwanej porażce tydzień wcześniej. Wszystkie oczy skierowane są aktualnie na ZZG KWK Mysłowice Wesoła. Zespół Adama Wilczka ma w najbliższym tygodniu do rozegrania dwa mecze. Ich wyniki zdefiniują obraz czołówki i plany poszczególnych ekip na ostatnie tygodnie zmagań.

W formacie AMATOR, poza kolejnymi, przewidywalnymi wygranymi Świyżego Luftu, oraz (choć Śląsk postawił bardzo wymagające warunki) Nikisz Thunders, spore zamieszanie nieoczekiwanie zrobił pRRojekt. Wygrane dzień po dniu nad No Name Team II, oraz MKS Rewilo zmieniły oblicze walki tych zespołów o TOP 3, niezwykle ciężko przewidzieć rozwój wydarzeń i ostatni zespół, który w finałach powalczy o medal.

Już 18 czerwca na obiekcie w Katowicach Kostuchnie rozegrany zostanie Turniej Old Boyów. Serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny złożone z zawodników urodzonych w roku 1987 (i starszych) do wspólnej zabawy.

Więcej informacji/zapisy pod numerami telefonów: 790 204 371, 790 224 029.

 

RED BOX SPORT

.

Kontakt: ligakatowice@rbsport.pl

Telefon: 790 204 371 lub 790 224 029

.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

https://rbsport.pl/

KONTAKT:

RED BOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)
40-108 Katowice

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
adam.komin@rbsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
sebastian.komin@rbsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 10-18
Soboty: 09-13

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv