SKS Łagisza1:0

 

Mecz gospodarzy, czyli SKS-u Łagisza był ostatnią atrakcją Pikniku Sportowego. Przypomnijmy, że w sobotę przy ulicy Parkowej Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza uroczyście otworzył boisko piłkarzom z Łagiszy. Rywalem gospodarzy była drużyna z Preczowa.

Patrząc na tabelę, faworyt tego pojedynku był jeden, ale nie takie rzeczy piłka nożna już widziała… W pierwszej połowie przeważali goście, których grę oglądało się z przyjemnością. Najwięcej pracy miał bramkarz miejscowych Marek Rajmund, który trzykrotnie uchronił swój zespół od straty bramki. Gospodarzom chyba udzielił się piknikowy nastrój, bo nie potrafili “zaskoczyć” w tej części gry.    

W drugiej połowie, mecz się w miarę wyrównał, ale z boiska wiało nudą. Gospodarze powoli zaczęli dochodzić do głosu i w 82 minucie dopięli swego. Sędzia tego meczu podyktował rzut wolny z bocznego sektora boiska. Dokładną centrę wykorzystał Jakub Sito, który z bliska uderzył piłkę głową. Nic już się nie zmieniło i na inaugurację gospodarze inkasują trzy punkty.   

 

SKS ŁAGISZA – KS PRECZÓW   1:0 (0:0)
Sito
« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv