0:3 JSP Szczakowianka Jaworzno

Kocina kontra Drwale, czyli Górnik 09 Mysłowice i Szczakowianka Jaworzno. W środowym sparingu lepsi byli gracze Pawła Cygnara, którzy wygrali 3:0.

Po wygranej z Myszkowem 3:2 Górnicy mogli być zadowoleni i mieli prawo myśleć, że jak się dało pokonać czwartoligowy MKS, to i może Szczakse da się ograć. Szczakowianka po porażce 2:6 z Polonią Bytom (gra była lepsza niż wynik), chciała zmazać plamę po tej porażce. I zmazali ją bardzo szybko, bo już po 10 minutach Szczakowianka prowadziła 2:0. Najpierw ładnym strzałem po ziemi zza pola karnego popisał się Chrabąszcz. Piłka trafiła w słupek i odbiła się od Andrzeja Wiśniewskiego i wpadła do bramki. Chwilę potem Jakub Sewerin podwyższył na 2:0. Tak naprawdę to chyba to był najciekawszy moment meczu. Potem nic się ciekawego nie działo. Gospodarzom nie wychodziło nic, a goście grali swoje i kontrolowali przebieg meczu. W ostatniej minucie meczu Drwale po strzale Kamila Bochenka zamknęli mecz i zasłużenie wygrali 3:0.

Mariusz Grząba (trener Górnika): Dzisiaj na boisku była jedna drużyna i była nią drużyna Szczakowianki. Ale my wiemy jaką pracę wykonujemy na treningach 4 – 5 razy w tygodniu, wiem jakich mam zawodników w drużynie i dzisiaj nie byliśmy w stanie podjąć wyrównanej rywalizacji. Nie będziemy nic zmieniać, bo dla nas wykonywana ciężka praca ma zaprezentować w lidze. Mam świadomą drużynę i każdy z tych chłopaków dobrze o tym wie.

Paweł Cygnar (trener Szczakowianki): Bardzo cenny sparingpartner mający wiele indywidualności w zespole. Natomiast my też jesteśmy jakby w przebudowie zespołu i powoli chcemy to zgrywać, w całość komponować. Dzisiaj na pewno spore zaangażowanie, dobra organizacja gry, natomiast jest jeszcze wiele rzeczy, nad którymi musimy jeszcze popracować, żeby to wyglądało jeszcze lepiej.  

 

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – SZCZAKOWIANKA JAWORZNO   0:3 (0:2)

Chrabąszcz, Sewerin, Bochenek

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport