SPARINGI 2023

 STWÓRZMY RAZEM NAJWIĘKSZĄ LOKALNĄ BAZĘ SPARINGÓW I WYNIKÓW !!!

JESTEŚ TRENEREM LUB KIEROWNIKIEM?

WYŚLIJ DO NAS PLAN SPARINGÓW SWOJEJ DRUŻYNY !!! – redakcja@lokalnapilka.pl

PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

(W MIARĘ DOSYŁANIA MECZÓW BĘDZIEMY AKTUALIZOWAĆ)

ZA ZMIANY TERMINÓW/GODZIN/RYWALI NIE ODPOWIADAMY

KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE BEZ NASZEJ ZGODY ZABRONIONE !!!

INNE

 

IV LIGA gr.1

Podlesianka Katowice

28.01 – Burza Borowa Wieś

04.02 – Odra II Opole

11.02 – Spójnia Landek

17.02 – Polonia Łaziska Górne

25.02 – LKS Bełk

04.03 – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

 

Drama Zbrosławice

21.01 – Burza Borowa Wieś

28.01 – LKS Goczałkowice

01.02 – Orzeł Miedary

04.02 – Porawie Większyce

11.02 – Błyskawica Drogomyśl

18.02 – LKS Czaniec

22.02 – Gwarek Ornontowice

25.02 – Gwarek Tarnowskie Góry

04.03 – Burza Borowa Wieś

 

Szombierki Bytom

19.11 – Urania Ruda Śląska   3:3

25.11 – Raków II Częstochowa   1:2

30.11 – LKS Bełk   5:2

03.12 – Ruch II Chorzów   1:6

28.01 – AKS Mikołów

04.02 – LKS Bełk

08.02 – Polonia Łaziska Górne

11.02 – Górnik II Zabrze

18.02 – Unia Turza Śląska

25.02 – CKS Czeladź

04.03 – Slavia Ruda Śląska

 

Unia Kosztowy

28.01 – GKS II Tychy

31.02 – MKS Lędziny

05.02 – Tempo Puńców

11.02 – Sparta Katowice

18.02 – GKS II Jastrzębie

22.02 – Pogoń Imielin

25.02 – GKS Tychy U19

04.03 – KS Chełmek

 

Przemsza Siewierz

21.01 – Sarmacja Będzin

28.01 – GKS Katowice A1

04.02 – MKS Myszków

11.02 – Niwy Brudzowice

18.02 – Pniówek Pawłowice

25.02 – MKS Lędziny

04.03 – Zieloni Żarki

11.03 – Unia Dąbrowa Górnicza*

* jeśli liga ruszy, to sparing odwołany

 

Unia Dąbrowa Górnicza

21.01 – Gwarek Tarnowskie Góry

28.01 – MRKS Czechowice-Dziedzice

04.02 – Unia Turza Śląska

10.02 – Polonia Łaziska Górne

15.02 – Raków II Częstochowa

18.02 – Unia Oświęcim

25.02 – Sparta Kazimierza Wielka

04.03 – Sparta Katowice

 

Unia Rędziny

28.01 – LZS Piotrówka

03.02 – OKS Olesno

07.02 – KS Panki

11.02 – Raków Częstochowa CLJ

18.02 – WKS Wieluń

25.02 – Skra II Częstochowa

04.03 – Warta Osjaków

IV LIGA gr.2

Polonia Łaziska Górne

20.01 Odra Wodzisław Śląski

28.01 – Halowy Turniej Powiatowy

03.02 – Sparta Katowice

08.02 – Szombierki Bytom

10.02 – Unia Dąbrowa Górnicza

15.02 – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

17.02 – Podlesianka Katowice

22.02 – Śląsk Świętochłowice

24.02 – Victoria 1918 Jaworzno

01.03 – Szczakowianka Jaworzno

03.03 – MFK Havirov 

04.03 – LKS Goczałkowice Zdrój

 

V LIGA – małopolska zachód

KS Chełmek

21.01 – Victoria 1918 Jaworzno

28.01 – LKS Jawiszowice

31.01 – Orzeł Łękawica

04.02 – LKS Czaniec

07.02 – Kalwarianka

11.02 – Górnik Brzeszcze

18.02 – RKS Grodziec

25.02 – LKS Rajsko

04.03 – Spójnia Landek

11.03 – LKS Żarki

1 LO BYTOM-ZABRZE

Silesia Miechowice

28.01 – Polonia Bytom A1

04.02 – AKS Mikołów

11.02 – Jedność Boronów

15.02 – Ruch Kozłów

18.02 – Legion Bydlin

22.02 – Dąb Gaszowice

25.02 – Orkan Dąbrówka Wielka

04.03 – Gwarek Ornontowice

 

Sośnica Gliwice

09.12 – Gwarek Zabrze

17.12 – MOSiR Sparta Zabrze

21.01 – Górnik Zabrze CLJ

04.02 – Ruch Kozłów

11.02 – Pierwszy Chwałowice

18.02 – Piast Strzelce Opolskie

25.02 – wolny termin

04.03 – Chemik Kędzierzyn-Koźle

11.03 – Wilki Wilcza

 

Start Sierakowice

28.01 – Wawel Wirek

04.02 – Gwiazda Ruda Śląska

11.02 – Urania Ruda Śląska

15.02 – Sparta Katowice

18.02 – Wieczysta II Kraków

25.02 – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

04.03 – Jastrząb Bielszowice

11.03 – Slavia Ruda Śląska

4 LO KATOWICE-SOSNOWIEC

Sparta Katowice

21.01 – LKS Goczałkowice

28.01 – Błyskawica Drogomyśl

03.02 – Polonia Łaziska Górne

11.02 – Unia Kosztowy

15.02 – Start Sierakowice

18.02 – Zagłębie II Sosnowiec

25.02 – Odra Wodzisław Śląski

4.03 – Unia Dąbrowa Górnicza

11.03 – Beskid Skoczów

 

AKS Mikołów

28.01 – Szombierki Bytom

04.02 – Silesia Miechowice

11.02 – Burza Borowa Wieś

18.02 – Urania Ruda Śląska

25.02 – Orzeł Miedary

11.03 – Iskra Pszczyna

 

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

28.01 – Unia Kosztowy

01.02 – Jedność Strzyżowice

04.02 – Legion Bydlin

08.02 – Orkan Dąbrówka Wielka

11.02 – LKS Chudów

15.02 – Polonia Łaziska Górne

18.02 – SKS Łagisza

22.02 – Gol Bieruń

25.02 – Start Sierakowice

01.03 – KS Preczów

04.03 – Podlesianka Katowice

08.03 – Józefka Chorzów

11.03 – Burza Borowa Wieś

15.03 – Andaluzja Brzozowice

18.03 – RKS Grodziec

 

Górnik Wojkowice

28.01 – Łazowianka Łazy

04.02 – Ostoja Żelisławice

11.02 – RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

18.02 – Górnik Piaski

25.02 – LKS Żyglin

05.03 – Szczakowianka Jaworzno

11.03 – Andaluzja Brzozowice Piekary Śląskie

 

Niwy Brudzowice

04.02 – Sarmacja Będzin

11.02 – Przemsza Siewierz

18.02 – GKS Katowice jun. st

25.02 – Górnik Piaski

11.03 – Łazowianka Łazy

 

Sarmacja Będzin

21.01 – Przemsza Siewierz

24/25.01 – Zagłębie II Sosnowiec

29.01 – SKS Łagisza

31.01/01.02 – Stadion Śląski Chorzów (A1)

04.02 – Niwy Brudzowice

07/08.02 – MKS Lędziny

11/12.02 – CKS Czeladź

14/15.02 – GKS Katowice (A1)

18/19.02 – Chemik Kędzierzyn-Koźle

25/26.02 – Przemsza Klucze

04/05.03 – LKS Żyglin

A SOSNOWIEC

Przemsza Okradzionów

21/22.01 – Czarni Sosnowiec

28/29.01 – Laskowianka Laski

04.02 – Jedność Strzyżowice

11.02 – Zagłębiak Tucznawa

18.02 – AP Wyzwolenie Chorzów

25/26.02 – Ciężkowianka Jaworzno

04/05.03 – Unia Ząbkowice

11/12.03 – UKS Sławków

 

SKS Łagisza

29.01 – Sarmacja Będzin

04.02 – Górnik MK Katowice

11.02 – RKS Grodziec

18.02 – Siemianowiczanka

25.02 – Ogrodnik Cielmice

04.03 – ZET Tychy

11.03 – MKS Górnik 09 Mysłowice

 

KS Preczów

21.01 – Sarmacja II Będzin

28.01 – Górnik MK Katowice

04.02 – RKS Grodziec

11.02 – Górnik II Wojkowice

18.02 – Turniej Yorki-Ball

25.02 – CKS Czeladź

01.03 – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

04.03 – Czarni Sosnowiec

11.03 – JavaFit Sosnowiec

18.03 – MKS Górnik 09 Mysłowice

A OŚWIĘCIM

Iskra Brzezinka

19-22.02 – obóz – w trakcie ustalenia

04.02 – Olimpia Chocznia

10.02 – Nadwiślan Gromiec

18.02 – Ciężkowianka Jaworzno

26.02 – Borowik Bachowice

04.03 – Burza Roczyny

11.03 – Orzeł Wieprz

B KATOWICE

AP Wyzwolenie Chorzów

Gwiazda Ruda Śląska   4:3

Podlesianka Katowice   3:3

Wawel Wirek   4:2

14-17.01 – Obóz Węgierska Górka

28.01 – Kamionka Mikołów

01.02 – Gwiazda Ruda Śląska

04.02 – Przyszłość Nowe Chechło

11.02 – Józefka Chorzów

15.02 – Piast Gol Bieruń

18.02 – Przemsza Okradzionów

25.02 – Wawel Wirek

04.03 – Górnik Wesoła

11.03 – Fortuna Wyry

B SOSNOWIEC

Sarmacja II Będzin

21.01 – KS Preczów

28/29.01 – ZEW Kazimierz

04/05.02 – Strażak Nowa Wieś

11/12.02 – Florian Brasil Czekanów

18/19.02 – Zagłębiak Tucznawa

25/26.02 – Sośnica II Gliwice

04/05.03 – Siódemka Tychy

11/12.03 – LKS 45 Bujaków

 

Czarni Sosnowiec

21/22.01 – Przemsza Okradzionów

28/29.01 – Iskra Psary

04.02 – FC Będzin

11/12.02 – Laskowianka Laski

18/19.02 – Widzew Łódź (I liga łódzka)

25/26.02 – Jedność Strzyżowice

04.03 – KS Preczów

11/12.03 – AKS 1917 Niwka

B ZABRZE

Quo Vadis Makoszowy

04.02 – Rodło Górniki

12.02 – Strażak Mikołów

26.02 – Zamkowiec Toszek

11.03 – Carbo Gliwice

 

KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE BEZ NASZEJ ZGODY ZABRONIONE !!!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i prakyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv