Drodzy Państwo, sympatycy piłki nożnej, kibice, rodzice, zawodnicy, trenerzy!
MKS Lędziny znalazł się w trudnej sytuacji związanej z brakiem dotacji na rok 2021 roku , a z informacji jakie otrzymujemy dotacja ta ma zostać przyznana po zatwierdzeniu budżetu Miasta Lędziny na 2021 r.. co jak dotąd nie nastąpiło.
Jednakże docierają do Nas niepokojące informację, iż Nasza dotacja zostanie znacznie uszczuplona w związku z ciężką sytuacją finansową Gminy – dlatego serdecznie prosimy o wsparcie firm, ludzi dobrej woli, sponsorów, darczyńców. Chcemy, aby piłka nożna w Lędzinach dalej istniała i Klub z wieloletnimi tradycjami ciągle szkolił młodzież, która dumnie reprezentuje

Zrobimy wszystko aby klub mimo wszystko działał na założonym przez Nas poziomie!

Z piłkarskimi pozdrowieniami
Zarząd MKS Lędziny 

 

Przedłużenie pięknej historii. Funkcjonowanie MKS Lędziny.

MKS Lędziny to klub piłkarski z prawie 90-cio letnią historią, który wykształcił przez ten czas wielu zawodników, pasjonatów sportu. Na początek roku 2021 to klub z drużyną występującą w lidze okręgowej oraz kształcący młodych zawodników na siedmiu szczeblach piłkarskiego rzemiosła. W klubie trenuje ponad stu młodych adeptów piłki nożnej i to dla nich przede wszystkim powstała ta zrzutka.

Jako MKS Lędziny zwracamy się do Państwa z prośbą o drobny datek na rzecz klubu. W tym przypadku nie są potrzebne duże kwoty. Mamy szczerą nadzieję, że ten apel dotrze do sporego grona osób chcących pomóc i dzięki efektowi skali uda się osiągnąć cel.

Zebrane środki pozwolą złapać trochę oddechu i przetrwać najcięższy czas dla klubu. Pozwolą zapewnić ciągłość treningów, co stanowi priorytet dla klubu w tym momencie.

Chcemy, aby piłka nożna w Lędzinach dalej istniała i Klub z wieloletnimi tradycjami ciągle szkolił młodzież, która dumnie reprezentuje miasto Lędziny.

Z piłkarskimi pozdrowieniami – MKS Lędziny!

 

LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/6whyt6

 

źródło: własne, Rafał Sacha, MKS Lędziny facebook

foto: MKS Lędziny

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport