Witamy Wszystkich na relacji LIVE !!! W miarę naszych możliwości będziemy podawać wyniki na żywo z niższych klas rozgrywkowych. Z góry dziękujemy za wysłanie wyników! Czasem nie od nas zależy, że nie ma jakiegoś wyniku lub, że będzie dopiero po 90 minutach.

WYŚLIJ WYNIK ZE SWOJEGO MECZU NA NUMER:

730 908 024

WAŻNE: PROSIMY PISAĆ KOŃCOWY WYNIK !!!

x:x – oznacza mecz nie rozpoczęty, lub po rozpoczęciu nie mamy wyniku z przyczyn od nas niezależnych

 

“ZINA” IV gr.1

Sobota 11.00

Raków II Częstochowa – Jedność 32 Przyszowice   7:0 koniec

Sobota 14.00

Unia DG – Unia Kosztowy   0:1 karny w 92min. Koniec

 

Sobota 16.00

Ruch Radzionków – Rozwój Katowice   2:1 koniec

Podlesianka Katowice – Warta Zawiercie   5:3 koniec

Szczakowianka Jaworzno – Przemsza Siewierz   1:3 koniec

Unia Rędziny – Gwarek Ornontowice   1:4 koniec

Śląsk DEMARKO Świętochłowice – Szombierki Bytom   0:3 koniec

Niedziela 15.00 

Polonia Łaziska Górne – MKS Myszków   1:3 koniec

“ZINA” LO 1   Bytom – Zabrze

Sobota 17.00

Orzeł Miedary – Górnik Bobrowniki Śląskie   8:0 koniec

Silesia Miechowice – Burza Borowa Wieś   4:1 koniec

“ZINA” LO 4   Katowice – Sosnowiec

Sobota 11.00

Slavia Ruda Śląska – AKS Mikołów   1:4 koniec

Grunwald Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice   0:3 koniec

Ostoja Żelisławice – Niwy Brudzowice   0:2 koniec

Sobota 13.00

Sarmacja Będzin – Pogoń Imielin   3:0 koniec

Sobota 15.30

Zagłębie II Sosnowiec – GKS II Katowice   2:1 koniec

Sobota 16.00

Górnik Wojkowice – Sparta Katowice   1:2 Koniec

Sobota 17.00

CKS Czeladź – MK Górnik Katowice   2:0 koniec

Tęcza Błędów – Źródło Kromołów   3:0 koniec

Cyklon Rogoźnik – RKS Grodziec   3:1 koniec

“ZINA” LO 5   Bielsko-Biała – Tychy 

Sobota 17.00

Iskra Pszczyna – Ogrodnik Cielmice   1:0 koniec

LKS Łąka – MKS Lędziny   2:2 koniec

A “KEEZA” Bytom

Sobota 16.30

Rozbark Bytom – Gwarek II TG   5:0 koniec

A “VITASPORT” Katowice

Sobota 11.00

Urania Ruda Śląska – Siemianowiczanka   0:0 koniec

Sobota 15.30

Wawel Wirek – Orzeł Mokre   3:2 koniec

Sobota 16.00

Gwiazda Ruda Śląska – Józefka Chorzów   1:3 koniec

Sobota 16.30

Hetman 22 Katowice – Wyzwolenie Chorzów   2:1 koniec

A Sosnowiec

Sobota 17.00

MKS Poręba – Jedność Strzyżowice   0:1 koniec

Iskra Psary – AKS 1917 Niwka   3:0 koniec

Przemsza Okradzionów – Strażak Nowa Wieś   3:5 koniec

RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza – Łazowianka Łazy   4:5 koniec

Zagłębiak Tucznawa – Górnik Piaski   1:4 koniec

Górnik Sosnowiec – KS Gmina Psary   1:4 koniec

Sobota 18.00

KP Sarnów – SKS Łagisza – przełożony

KS Preczów – pauza

A “MAJER” Zabrze

Sobota 16.00

Sokół Łany Wielkie – Carbo Gliwice   1:0 koniec

Niedziela 11.30

Gwarek Zabrze – Zaborze Zabrze   4:3 koniec

Niedziela 16.00

Walka Zabrze – Młodość Rudno   2:0 koniec

B “KEEZA” Bytom

Sobota 16.30

Tęcza Zendek – Orzeł Bobrowniki   1:3 koniec

Niedziela 16.30

Górnik II Bobrowniki Śląskie – Unia Świerklaniec   5:1 koniec

B Sosnowiec

Sobota 11.00

Promień Strzemieszyce Małe – Źródło II Kromołów   6:2 koniec

Niedziela 17.00

Łazowianka II Łazy – Przemsza II Siewierz   1:1 koniec

Zew Kazimierz – UKS Sławków   4:0 końcowy

B “FUTURE SPORT” Tychy

Sobota 17.00

LKS Mikserów – GOL Bieruń   2:12 koniec

B Zabrze

Sobota 17.00

Quo Vadis Makoszowy – Ruch II Kozłów   1:3 koniec

.

źródło: własne, Rafał Sacha, Sebastian Dziedzic

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków 
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!