XXXII MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – ZAWIERCIE 2023

  Sengam Sport 

==============================================================================

W dniach 28/29 styczeń odbędzie się 32 edycja Mistrzostw Polski Oldbojów w halowej piłce nożnej. W tym roku zawodnicy będą rywalizować w halach w Zawierciu i Kroczycach. Obrońcami tytułu będzie drużyna Pogoni Szczecin.
.

Organizator:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

 

Miejsce rozgrywek:

Hala widowiskowo-sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu

ul. Blanowska 40

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kroczycach ul. Sienkiewicza 7

42-425 Kroczyce

 

W turnieju wystąpią:

GRUPA A:

RKS Radomsko, HUTNIK Kraków, POLONIA Bytom, ZAGŁĘBIE Dąbrowskie, KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa

GRUPA B:

CRACOVIA Kraków, SKALNIAK Kroczyce, WESTOVIA Tarnów, GKS Jastrzębie, AFC BLUE BOYS Dublin

GRUPA C:

ZAGŁĘBIE Sosnowiec, KS Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, SANDECJA Nowy Sącz, ESTERAL Przemyśl

GRUPA D:

POLONIA Limerick, POLONIA Warszawa, WŁÓKNIARZ Wrocław, POLONIA Rzeszów, WIDZEW Łódź

 

SOBOTA ELIMINACJE:

Grupa A – Zawiercie

9.30   Hutnik – Kolbuszowianka

9.55   Polonia – Zagłębie

10.20   RKS – Hutnik

10.45   Kolbuszowianka – Polonia

11.10   RKS – Zagłębie

11.35   Hutnik – Polonia

12.00   RKS – Kolbuszowianka

12.25   Hutnik – Zagłębie

12.50   RKS – Polonia

13.15   Zagłębie – Kolbuszowianka

AWANS: A1 –    A2 – 

 

Grupa B – Kroczyce

9.30   Skalniak – AFC

9.55   Westovia – GKS

10.20   Cracovia – Skalniak

10.45   AFC – Westovia 

11.10   Cracovia – GKS

11.35   Skalniak – Westovia

12.00   Cracovia – AFC

12.25   Skalniak – GKS

12.50   Cracovia – Westovia

13.15   GKS – AFC 

AWANS: B1 –    B2 – 

 

Grupa C – Zawiercie

14.00   KS – Estelar

14.25   KSZO – Sandecja

14.50   Zagłębie – KS

15.15   Estelar – KSZO

15.40   Zagłębie – Sandecja

16.05   KS – KSZO

16.30   Zagłębie – Estelar

16.55   KS – Sandecja

17.20   Zagłębie – KSZO

17.45   Sandecja – Estelar

AWANS: C1 –    C2 – 

 

Grupa D – Kroczyce

14.00   Polonia W – Widzew

14.25   Włókniarz – Polonia Rz

14.50   Polonia L – Polonia W

15.15   Widzew – Włókniarz

15.40   Polonia L – Polonia Rz

16.05   Polonia W – Włókniarz

16.30   Polonia L – Widzew

16.55   Polonia W – Polonia Rz

17.20   Polonia L – Włókniarz 

17.45   Polonia Rz – Widzew

AWANS: D1 –    D2 – 

 

NIEDZIELA FINAŁY – ZAWIERCIE:

GRUPA E:

WARTA Zawiercie – gospodarz, A2 – , C2 – , D1 – , B1 – 

GRUPA F:

POGOŃ Szczecin – mistrz Polski 2022, B2 – , A1 – , D2 – , C1 – 

 

9.30   A2 – B1

9.45   C1 – D2

10.00   C2 – D1

10.15   B2 – A1

10.30   Warta – A2

10.45   Pogoń – C1

11.00   B1 – C2

11.15   D2 – B2

11.30 – Warta – D1

11.45   Pogoń – A1

12.00   A2 – C2

12.15   C1 – B2

12.30   Warta – B1

12.45   Pogoń – D2

13.00   A2 – D1

13.15   C1 – A1

13.30   Warta – C2

13.45   Pogoń – B2

14.00   D1 – B1

14.15   A1 – D2

 

Półfinał 1

14.40   E1 – F2

Półfinał 2

15.00   F1 – E2

Mecz o 3 miejsce

15.35   przegrany 1 – przegrany 2

FINAŁ

16.00   wygrany pół 1 – wygrany pół 2

 

ŁĄCZY NAS PIŁKALOKALNA PIŁKA !!!

    

 

źródło: własne, Rafał Sacha, OSiR Zawiercie

foto: OSiR Zawiercie

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i prakyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv