W 8 kolejce 4 grupy ligi okręgowej katowicko-sosnowieckiej dojdzie do starcia lidera AKS-u Mikołów z wiceliderem Spartą Katowice. Mecz ten odbędzie się w sobotę 25 września w Mikołowie o godzinie 16.00. 
.
Jeśli chodzi o mecze domowe AKS-u, to do tej pory na 4 rozegrane mecze domowe wszystkie ekipa Adama Krzęciesy wygrała. Natomiast na 4 mecze wyjazdowe Sparty, 3 mecze ekipa Michała Czyża wygrała, a 1 spartanie zremisowali. Jak będzie w sobotę, ciężko przewidzieć. Na pewno będzie dużo emocji!
.
Oto, co sądzą obaj trenerzy przed tym hitem kolejki:
Adam Krzęciesa (trener AKS): 8 kolejka ligowa zapowiada się ciekawie, bo przyjeżdża do nas wicelider Sparta Katowice. Mają w swoim składzie kilku zawodników, którzy grali wyżej i robią różnicę na boisku. Znamy ich mocne i słabe strony. Przygotowujemy się jak do każdego spotkania, bo każde jest tak samo ważne. Chcemy grać swoją piłkę i wygrywać, a za mecz ze Spartą nie dostaniemy więcej punktów tylko 3. Każdego przeciwnika szanujemy tak samo i w każdym meczu trzeba dać z siebie wszystko, żeby zwyciężyć. Kibiców zapraszam na mecz, bo Wasze wsparcie w każdym spotkaniu jest niezbędne i mam nadzieję, że to kibice AKS-u będą ok. 17.45 cieszyć się ze zwycięstwa, a my pozostaniemy z kompletem punktów….
.
Michał Czyż (trener Sparty): Przed nami jedno z najciekawszych spotkań w tej rundzie. Zarówno Mikołów jak i my, w tych pierwszych kolejkach potwierdzamy swoje aspiracje do awansu. Jeśli obie drużyny zagrają na swoim poziomie to może to być bardzo dobre widowisko dla kibiców. Mamy swój plan na ten mecz, ale to boisko zweryfikuje, czy okaże się on skuteczny. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego meczu i w pierwszej kolejności myślimy o zwycięstwie, ale tak jak wcześniej wspomniałem, to boisko i przeciwnik zweryfikuje, czy w tym dniu byliśmy w stanie wygrać mecz, czy remis również nas zadowoli.
.
ŁĄCZY NAS PIŁKALOKALNA PIŁKA !!!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv