4 LO: REZERWY GKS WYGRAŁY Z GÓRNIKIEM PIASKI

5:2

Dwie różne połowy w Katowicach…W pierwszej padła 1 bramka, a w drugiej aż 6.

Pierwsza połowa bardzo nudna, choć już w 2 minucie Kamil Jurski dał prowadzenie GieKSie po ładnej główce. Ktoś, kto myślał, że zacznie się pogrom Górników był w błędzie… Nic więcej się nie działo godnego uwagi.
.
Druga połowa zaczęła się od bramki dla ambitnie grających tego dnia gości. Strzał Jakuba Brzeskiego trafił w słupek, a dobitka Macieja Michalskiego trafiła pod poprzeczkę bramki GKS-u (50 min.). Zdenerwowało to katowiczan, którzy pięć minut potem rozegrali ładną akcję zespołową, którą golem zakończył ponownie Jurski. Gospodarze poszli za ciosem i w 65 minucie strzałem z bocznej linii pola karnego źle ustawionego bramkarza Górnika pokonał Alan Bród. Na 4:1 podwyższył z karnego Mateusz Flak, a była to 75 minuta. W 77 minucie padła chyba najładniejsza bramka tego meczu, a zdobył ją strzałem z rzutu wolnego Dawid Wanot i zrobiło się 4:2. Padła jeszcze jedna bramka. W 88 minucie gospodarze szybko rozegrali rzut wolny, a sfinalizował go Daniel Kołodziej i gospodarze wygrali to spotkanie 5:2.