Za nami kolejny tydzień Ligi RED BOX w Katowicach.

We wszystkich ligach rywalizacja wchodzi w decydującą fazę, co ciekawe nie sposób na dziś dzień wskazać murowanych faworytów do złota.

W Ekstralidze solidarnie swoje mecze wygrała cała pierwsza czwórka. Najcięższe zadanie miał HUNGER-BUD, który w czwartkowy wieczór trafił na niezwykle zmotywowanego… outsidera tabeli Tyskie Browary Książęce. Klasyk RED BOX-u nie zawiódł i w emocjach trzymał do ostatniego gwizdka. I pomimo, iż to faworyt opuszczał „klatkę” jak zwycięzca (5-3), tyszanie potwierdzili, iż w kwestii utrzymania nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Aby jednak opuścić ostatnie miejsce w tabeli muszą oni niezwłocznie zacząć punktować, gdyż drużyny znajdujące się powyżej również co tydzień grają „z nożem na gardle”.

W Pierwszej Lidze również prawdziwy tłok. Zarówno w górze tabeli, jak i na jej dole wszystko oscyluje w okolicach maksymalnie kilku punktów. Znikome różnice powodują, że nawet jednym meczem można i dużo ugrać i wszystko przegrać. Póki co na czele SPFC, które o włos wyprzedza Inwet, a także Pućcie do zmiany (bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 4-3 dla „czerwonych”). Przegrana KTG Śląsk z teamem Dawida Felisa do granic możliwości zawęża „ślązakom” margines błędu, dlatego, aby wskoczyć na podium zespół ten musi co tydzień walczyć o pełną pulę. Na dole tabeli Atria, lecz jej strata punktowa do obfitego peletonu znajdującego się powyżej cały czas daje podstawy sądzić, iż nie wszystko tej wiosny jest jeszcze stracone.

Na drugoligowym froncie ciągle przoduje Szóstka Katowice/Smarthaft. Wydaje się głównym kontrkandydatem do złota pozostaje Prestige, który w ostatnim tygodniu wygrał oba swoje ligowe mecze. O sporą niespodziankę postarał się Zielony Listek. Triumf nad Aurolandem przesuwa drużynę tą do realnej walki o podium, nie można jeszcze zapomnieć o (nadal mającym świetną pozycję wyjściową) wspomnianym zespole Tomasza Caputy, jak i „atakującymi z drugiej linii” Śląsku Katowice i WSD II.

RED BOX SPORT

.

Kontakt: ligakatowice@rbsport.pl

Telefon: 790 204 371 lub 790 224 029

.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

https://rbsport.pl/

KONTAKT:

RED BOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)
40-108 Katowice

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
adam.komin@rbsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
sebastian.komin@rbsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 10-18
Soboty: 09-13

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!