RED BOX SPORT

W ubiegłym tygodniu napisaliśmy kolejny rozdział związany z Ligi RED BOX. W czwartkowy wieczór rozegraliśmy ostatni przed przerwą na remont mecz ligowy na popularnym Rapidzie, ostatni akt rozgrywek jesiennych odbędzie się na Kostuchnie (boisko MK Górnik Katowice).

Zmiana areny zmagań na pewno wprowadzi w szeregi ligowców spore zamieszanie, kto lepiej zaadoptuje się organizacyjnie do nowych okoliczności, będzie miał lepszą pozycję wyjściową do realizacji swoich planów.

A póki co wiemy, że… nic nie wiemy. Na finiszu rundy zasadniczej zarówno w Ekstra, jak i Pierwszej Lidze niezwykle ciężko jest wytypować faworytów do walki o medale. Zażarta rywalizacja o miejsce w topowej grupie drużyn, którym przyjdzie walczyć o „pudło” trwa w najlepsze, podobnie rzecz się ma w ambitnych próbach ucieczki z perspektywy degradacji. Nieco więcej światła w tych kwestiach mamy w Drugiej Lidze. Tam chyba tylko kataklizm może usunąć z podium Zielony Listek, WSD i Śląsk Katowice, choć ambitni rywale nie raz już w tym sezonie pokazali, iż o punkty ich kosztem faworytom nie będzie wcale łatwo.

Perspektywa sezonu Zimowego zbliża się ogromnymi krokami.

Również i RED BOX zaprezentował już na ten czas propozycje swoich rozgrywek.

I tak, okres „halowy” rozpocznie się już 5 grudnia od premierowej edycji Turnieju Old Boyów. W zmaganiach tych udział wezmą tylko zawodnicy z roczników 1986 i starsi, na chwilę obecną akces do niedzielnej rywalizacji zgłosiły już: Cortina, Sengam Sport, Marian Team, UKS Kozy, Old Stars Mateco Inwet, Solavia Grojec oraz Tyskie Browary Książęce.

Tydzień później wystartuje kolejna edycja Śląskiej Ligi Halowej. Zgłoszone zespoły podzielone zostaną na Ekstra i Pierwszą Ligę. Na przestrzeni kolejnych 3 miesięcy, co tydzień w niedzielę będą one rywalizować o ligowe punkty, co zwieńczy huczna gala wręczenia nagród.

Również i dla najmłodszych RED BOX przygotował masę atrakcji. Kolejna edycja sobotnich zjazdów Ligi Maluchów tym razem obejmie roczniki 2009/10, oraz 2011/12. W starszej kategorii pozostały ostatnie kilka wolnych miejsc, udział w Orlikach potwierdziło już 14 drużyn.

Wszystkie zawody Zimy 2021/22 rozegrane zostaną na Hali Sportowej przy ulicy Spółdzielczości 21 w Katowicach. Zapraszamy !!!

KSKF RED BOX rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do zimowych projektów związanych ze sportem amatorskim.

Obejmują one:

– 05.12 Turniej Oldboyów

– 11.12 Ligę Maluchów (rocznik 2009/10)

– 12.12 Start Śląskiej Ligi Halowej

– 18.12 Ligę Maluchów (rocznik 2011/12)

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 790 204 371, lub mailowo ligakatowice@rbsport.pl

 

RED BOX SPORT

.

Kontakt: ligakatowice@rbsport.pl

Telefon: 790 204 371 lub 790 224 029

.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

https://rbsport.pl/

KONTAKT:

RED BOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)
40-108 Katowice

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
adam.komin@rbsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
sebastian.komin@rbsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 10-18
Soboty: 09-13

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

    Sengam Sport slaskisport.tv