3:6     KSG Psary

Lubimy przyjeżdżać do Okradzionowa. Stadion jest położony nad rzeką Przemszą w ładnym miejscu. Kto nie był, niech zajrzy, naprawdę jest klimat. Na pewno nie patrzył na ten klimat lider rozgrywek “Serie A” KS Gmina Psary, który przyjechał jak po swoje…, choć początek był miły dla gospodarzy…

Już w 5 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale głową Adriana Zimosza. Goście wyrównali w 20 minucie. Składną akcję zakończył strzałem do pustej bramki Damian Waśniewski. W 31 minucie było już 1:2. Pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy wygrał Waśniewski i zdobył swojego drugiego gola. Podobną bramkę chwilę potem zdobył Emil Gimzia i na przerwę oba zespoły schodziły z wynikiem 1:3. Pech w tej pierwszej części gry nie opuszczał gospodarzy, u których trzech graczy musiało zejść z boiska z kontuzją.

Już na początku drugiej połowy, nadzieję na dobry wynik “wlał w serca” graczy Przemszy jej trener Paweł Tomczyk, który w 50 minucie zdobył bramkę kontaktową na 2:3. Niestety błąd obrońcy Przemszy (podał głową do zawodnika gości), spowodował utratę bramki w 60 minucie i zrobiło się 2:4 (Przemysław Warzocha). Gospodarze nie podnieśli się jeszcze po stracie czwartej bramki, jak stracili piątą… W 62 minucie zawodnik gości wrzucał piłkę z autu w pole karne Przemszy, a tam doszedł do niej Bartosz Garcarczyk, który z bliska strzałem głową umieścił piłkę w siatce i zrobiło się 2:5. W 71 minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Śmiłowski i na stadionie w Okradzionowie wynik brzmiał 3:5. Ta bramka podrażniła gości, którzy minutę później zdobyli szóstą bramkę (72 min. Warzocha – ładny strzał głową). Sytuacji w tym meczu było o wiele więcej, szczególnie nie popisali się gracze gości, którzy seryjnie marnowali tzw. “setki”.

Brawa dla gospodarzy, którzy mimo pecha walczyli do końca o korzystny wynik. Zganić trzeba zawodników gości za zmarnowane sytuacje, jednak wynik i wygrana jest w pełni dla nich zasłużona.

PRZEMSZA OKRADZIONÓW – KS GMINA PSARY   3:6 (1:3)