2:4 

Gdy przyjeżdżaliśmy do Strzemieszyc Małych, zawsze gospodarze pierwsi obejmowali jednobramkowe prowadzenie, lecz przegrywali. teraz prowadzili 2:0 i już była nadzieja na pierwsze zwycięstwo. Niestety…

Szkoda, że znów pochwalimy zawodników Promienia za fajną grę, a punktów z tego nie będzie. Na pierwszą połowę gospodarze wyszli bardzo skoncentrowani i zaatakowali gości. Efekt był taki, że po 25 minutach Promień prowadził 2:0. Dwie bramki zdobył Kamil Mularczyk (16 i 25 min.). Goście w tym czasie byli jakby zaspani i nie wiedzieli co się dzieje. Mimo tego w 27 minucie zrobili fajną akcję, po której bramkę samobójczą zdobył Damian Korczewski – ładna główka w samo okienko, niestety do swojej bramki (27 min.). Do przerwy prowadzili gospodarze 2:1.

W przerwie doszło do gorących rozmów na ławce gości. Kilka męskich słów wystarczyło, by ich gra wyglądała w drugiej połowie inaczej. Gospodarze grali dalej swoje. Co warte podkreślenia (choć ktoś powie, że to drużyna z ostatniego miejsca) piłkarze Promienia starali się grać piłką. Nie było wybijania, ani gry na oślep. A, że czasem zdarzy się błąd wynikający z braku sił, to już inna sprawa…Gospodarze w prowadzeniu dotrwali do 68 minuty, choć mogli strzelić bramkę na 3:1. Bramkę wyrównującą zdobył Dawid Skrzypiec (68 min.). Wynik na 2:3 podwyższył w 78 minucie doświadczony Adrian Will. Dzieła zniszczenia dokonał w 85 minucie Cezary Wróbel.  

Nad całością czuwał doświadczony Marcin Miśta, który we wzorowy sposób – wraz z asystentami – poprowadził to spotkanie ostatniej 30 kolejki Serie A. 

 

PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE – KS PRECZÓW   2:4 (2:1)

Mularczyk – Korczewski (samob), Skrzypiec, Will, Wróbel

« z 2 »

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport