0:1   

LOKALNA PIŁKA ON TOUR !

Dzięki uprzejmości klubu Olimpia Grudziądz – za co dziękujemy, mogliśmy oglądać ten mecz na szczycie III ligi gr.2, gdzie czwarta drużyna Kotwicy Kołobrzeg zawitała do lidera z Grudziądza. 

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Goście mieli w ataku doświadczonego Grzegorza Goncerza (kiedyś GKS Katowice, czy ostatnio Stal Rzeszów), ale nawet nie zrobił “sztycha” i zasłużenie został zmieniony przez trenera Dietmara Brehmera. Gospodarze też próbowali atakować, ale nic z tych ataków nie wynikało. Druga połowa wyglądała przez większość czasu jak pierwsza, choć oglądaliśmy więcej sytuacji i więcej walki – im bliżej końca, to gra coraz bardziej się zaostrzyła. Najlepszą sytuację dla Kotwicy miał w 60 minucie Dawid Cempa, który trafił z 5 metrów w bramkarza. Z kolei gospodarze najbliżej strzelenia gola byli w 78 i 80 minucie. Najpierw strzał szczupakiem Jakuba Bojasa mija słupek, a dwie minuty później ładny strzał z około 2o metra, ale piłka minimalnie przechodzi nad poprzeczką. Jedyna bramka padła w 86 minucie po strzale z bliska Cempy. 

Mecz generalnie na remis, stojący na bardzo dobrym poziomie. Szybkie tempo i dużo walki. Na pochwałę zasługują kibice Olimpii, którzy przez całe 90 minut głośno dopingowali swoich piłkarzy. W 20 minucie dojechała też około 40-sto osobowa grupa kibiców “Kotwy”, która po meczu mogła się cieszyć ze swoimi piłkarzami z 3 punktów. Po tym meczu gospodarze są wciąż liderem, a goście wskoczyli na drugą pozycję.

Zapraszamy również do sklepiku firmowego Olimpii Grudziądz, który znajduje się obok  bramy głównej (zdjęcia w galerii). Pamiątki można również kupić w sklepie on-line. Kliknij  tutaj.

 

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – KOTWICA KOŁOBRZEG   0:1 (0:0)
Cempa 86

« z 3 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv