Ruszamy z kolejnym projektem !!! Z projektem „KĄCIK KOLEKCJONERA”

slaskisport.tv

==============================================================================

To kolejny projekt po “OPM-ie” i “WYNIKACH NA ŻYWO” jaki chcemy Państwu przedstawić. Mamy nadzieję, że podołamy i Wszyscy będą zadowoleni !!!

Co to jest KK? To miejsce, w którym będziesz mógł się wymienić swoimi pamiątkami, lub je kupić. Wśród kibiców jest wielu kolekcjonerów, którzy zbierają np. szaliki, odznaki, proporczyki, programy meczowe, bilety piłkarskie, czy inne gadżety piłkarskie.

Właśnie tutaj będziemy udostępniać Wasze ogłoszenia. Wybierzemy sobie jeden dzień w tygodniu (czwartek – “zresztą wszystko wyjdzie w praniu”), w którym te ogłoszenia będą publikowane. Na pewno, na końcu trzeba będzie podać swoje konto pocztowe (maila). Osoby zainteresowane prosimy o kontaktowanie się już ze sobą. Nasza redakcja będzie TYLKO publikować ogłoszenia.

Nie chcemy, by Państwo podawali nam i pisali swoje dane adresowe, czy numery telefonów. To już zrobicie w Waszej prywatnej korespondencji między sobą.

  Prosimy bardzo, by ogłoszenia były krótkie i konkretne, Jeśli kogoś zainteresuje ogłoszenie, to napisze sam na pewno o więcej szczegółów w prywatnej wiadomości.

Ogłoszenia prosimy wysyłać na adres: redakcja@lokalnapilka.pl

Przykład ogłoszenia:

“Sprzedam szaliki piłkarskie klubów: Wisła, Odra, GKS, Ruch. Na wymianę mam odznaki Górnika, Widzewa. Szukam starych programów piłkarskich. Mail: jan33.kowol@wp.pl”

WAŻNA PROŚBA! 

Prosimy w temacie Maila pisać na początku KK – ogłoszenie. Ułatwi nam to odróżnianie maili. 

Zobaczymy jaki będzie odzew Państwa. Nie przewidujemy jakiś limitów. Proszę nam wybaczyć jakieś opóźnienia, ale mamy nadzieję, że wszystkie ogłoszenia się ukażą.

Za transakcje finansowe między kibicami już nie odpowiadamy. Mamy nadzieję, że nie będzie jakiś “naciągaczy” i Wszyscy znajdą u nas coś dla siebie !!!

ZACZYNAMY W CZWARTEK 7 GRUDNIA !!!

 

źródło: własne, RaSa

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  slaskisport.tv