1:1

W sobotnie popołudnie na boisku Podlesianki Katowice piłkarki GKS-u Katowice podejmowały piłkarki z Łodzi.  Po  słabym meczu z Medykiem, który był rozegrany dwa tygodnie temu, mecz z wiceliderkami z Łodzi wypadł bardzo przyzwoicie…(po drodze jeszcze wysoka wygrana wyjazdowa z ROW-em 7:0)  

Faworytkami tego meczu były zawodniczki z Łodzi, więc każde punkty zdobyte w tym meczu piłkarki z Katowic wzięłyby w ciemno. W pierwszej połowie widać było po posiadaniu piłki, że piłkarki UKS-u będą groźne i one będą dążyć jako pierwsze do strzelenia bramki. Tym czasem po jednej z kontr to gospodynie mogły zdobyć bramkę. Około 25 minuty Kinga Kozak poszła na przebój, minęła już bramkarkę Łodzi, lecz piłkę zmierzającą do bramki zatrzymała obrończyni UKS-u. Co się odwlecze…W 36 minucie w zamieszaniu pod bramką łodzianek najwięcej sprytu wykazała Weronika Kłoda, która strzałek z ok. 11 metrów zdobyła bramkę dla GKS-u. Niestety długo katowiczanki nie cieszyły się z prowadzenia, bo w 41 minucie Dominika Gąsieniec strzałem po długim słupku pokonała bramkarkę GKS-u i do przerwy mieliśmy remis.

W drugiej połowie oglądaliśmy walkę o każdą piłkę, nie brakowało spięć, żadna z pań nie cofała nogi. Nie było jakiś “setek” dla obu drużyn, były wrzutki w pole karne, próby kontr, lecz wynik już się nie zmienił. Mimo większej przewagi w posiadaniu piłki przez drużynę z Łodzi,  wynik remisowy jest jak najbardziej zasłużony.

GKS Katowice – UKS SMS Łódź   1:1 (1:1)

1:0 – 36 min. Kłoda

1:1 – 41 min Gąsieniec

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport