Tomasz Spałek jesienią od siódmej kolejki wygrał rywalizację w bramce Gwarka. W pierwszej rewanżowej kolejce zajął miejsce na ławce, ale tylko na trzy minuty. Po meczu zadaliśmy kilka pytań zawodnikowi Gwarka. Oto co powiedział:

 

Sebastian Dziedzic: Panie Tomku, znalazł się Pan w ciężkiej sytuacji już po trzech minutach, praktycznie nierozgrzanym trzeba było stanąć między słupkami. Rywal w tych pierwszych 45 minutach praktycznie nie dogrzał Pana, bo tylko raz przyszło wznieść się na wyżyny umiejętności. W drugiej połowie pracy było o wiele więcej.

Tomasz Spałek: Punkty wprawdzie zostają w Dąbrowie, ale na pewno zostawiliśmy serce na boisku. Granie w dziesiątkę praktycznie cały mecz nie jest łatwe. Co do moich interwencji robiłem swoją robotę, mamy dobrego trenera bramkarzy. Wynik jest 0-2 choć myślę, że z gry można być zadowolonym. 

SD: 87 minut w dziesiątkę, może wymiary boiska w Dąbrowie nie są tak duże, ale sztuczna murawa zawsze wchodzi w nogi. Dla Was szkoda, że walka, którą toczyliście nie przyniosła punktowego skutku. Wiadomo, że nie mogliście się otworzyć, a zaryzykowanie przyniosło drugą bramkę dla gospodarzy.

TS: Koledzy na boisku wykonali ciężką pracę, po spotkaniu czeka nas dwa dni wolnego, a we wtorek wracamy do dalszych przygotowań. Będziemy gotowi i zwarci na następny mecz z Rakowem. 

SD: Jak Pan oceni czerwoną kartkę dla swojego kolegi z drużyny, Uniści twierdzili, że ta kartka ewidentnie się należała, Pana koledzy podkreślali powrót już defensora do linii defensywnej.

TS: Rozmawiałem z arbitrem w trakcie przerwy i powiedział, że to zależy od interpretacji ile zawodników zostało z naszej linii obrony. Sędzia powiedział, że został jeden więc musiał ukarać Arka czerwienią.

SD: O co Gwarek będzie walczył w tej rundzie, bo przecież działacze przeprowadzili trzy transfery, które mają wzmocnić rywalizację.

TS: Będziemy walczyć w każdym meczu o zwycięstwo i taki jest cel. 

SD: Dziękuję za rozmowę. 

*Wyrażamy zgodę do kopiowania artykułu JEDYNIE przez strony klubowe w/w drużyn.

 

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport