0:1

W sobotnie popołudnie na boisku Podlesianki Katowice piłkarki GKS-u Katowice podejmowały piłkarki z Konina.  Po słabym meczu to piłkarki Medyka cieszyły się z wygranej, choć chyba najbardziej sprawiedliwszy byłby remis. 

Obie drużyny przystąpiły do tego spotkania osłabione i widać było, że nie są jeszcze w takiej formie w jakiej by się je chciało oglądać.  Pierwsza połowa słaba i niestety poważnej kontuzji doznała w niej zawodniczka z Konina Dominika Kopińska (Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko!) W drugiej połowie padła jedyna bramka meczu, a zdobyła ją dla gości strzałem głową Kanadyjka Alicia Tamburro. Był to debiut w oficjalnym spotkaniu tej zawodniczki i pierwszy gol w Ekstraklasie. Gospodynie miały również swoje sytuacje (Klaudia Miłek i Kinga Kozak), ale dobrze broniła w bramce Medyka młoda Oliwia Szymczak, która zastąpiła w bramce pauzującą za czerwoną kartkę Sapor. Według nas, to bramkarka gości zasłużyła na miano najlepszej zawodniczki meczu.

Niestety katowiczanki nie zrobiły prezentu w postaci wygranej swojemu trenerowi Witoldowi Zającowi, który w dniu meczu obchodził urodziny. Nasza redakcja życzy zdrowia i samych sukcesów panie trenerze!

 

GKS Katowice – Medyk POLOmarket Konin   0:1 (0:0)

0:1 – 64 min. Tamburro

« z 3 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!