RED BOX SPORT

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zimowe atrakcje przygotowane przez katowicki oddział RED BOX-u !

 

👴 TURNIEJ OLD BOY 👴

🔹 stający się pomału już tradycyjnym wejściem w “halówkę” Turniej Oldboyów, zainauguruje sezon zimowy. Odbędzie się on w pierwszą niedzielę grudnia (0️⃣4️⃣.1️⃣2️⃣), premierowe mecze planowane są między 9.00, a 10.00.

🔹 jako, że impreza skierowana jest dla zawodników 3️⃣5️⃣➕, listy zgłoszeniowe poszczególnych ekip obejmować mogą tylko i wyłącznie graczy urodzonych w roku 1️⃣9️⃣8️⃣7️⃣ oraz starszych.

🔹 system rozgrywkowy zależeć będzie od finalnej liczby zgłoszeń. Do 7️⃣ ekip będzie to format “każdy z każdym”, 8️⃣ i więcej – dwie grupy po których nastąpi faza “pucharowa”. Podobnie rzecz się ma z ⏱ czasem gry (mniej drużyn – dłuższe mecze).

🔹 każdy zespól za udział w zawodach otrzyma pamiątkowy 🏆 puchar,🥇🥈🥉 medale przygotowane są dla ekip z “pudła”. W trakcie rywalizacji wyłoniony będzie jeszcze 🎖 “król strzelców”, najlepszy bramkarz, oraz zawodnik.

🔹 koszt udziału w zmaganiach – 4️⃣5️⃣0️⃣ zł.

RED BOX SPORT

⚽️ RED BOX ŚLĄSKA LIGA HALOWA ⚽️

🔸 główną imprezą RED BOX-owej zimy, będzie XVI już edycja Śląskiej Ligi Halowej. Raz jeszcze najlepsze amatorskie drużyny pięcioosobowe powalczą, o 🏵 laury na Hali przy ulicy Spółdzielczości.

🔸 otwarcie rozgrywek planowane jest na 1️⃣1️⃣.1️⃣2️⃣ i będzie to pierwsza z raptem dwóch kolejek rozegranych w ustępującym 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ roku.

🔸 wszystkie mecze rozgrywane będą w kolejne niedziele, inauguracja poszczególnych kolejek będzie miała miejsce już o godzinie 9️⃣.0️⃣0️⃣ rano.

🔸 wszystkich uczestników planujemy podzielić na dwie grupy 🅰️ i 🅱️, dokładny system rozgrywkowy zależeć będzie od finalnej liczby zespołów.

🔸 planujemy rozegranie przez każdy zespół minimum 9️⃣ spotkań. Ostatnim akcentem sezonu, będzie tradycyjny Puchar Ligi, w którym wszystkie chętne zespoły zmierzą się ze sobą w formie turniejowej.

🔸 Złoty medalista każdej grupy, 🤝 na uroczystym wręczeniu nagród, otrzyma (poza efektownym 🏆pucharem i 🥇medalami) talon 8️⃣0️⃣0️⃣ zł. do wykorzystania na sprzęt sportowy firmy ⚽️👕🩲👟 Macron. Wicemistrz otrzyma bon w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł., a brązowy medalista 3️⃣0️⃣0️⃣ zł. W każdej grupie na wyróżnienie mogą liczyć zespoły z najlepszą 🚧 obroną, 💣atakiem, wyłoniony zostanie również 🎯 król strzelców. Nie można zapomnieć o tradycyjnej zabawie w mediach społecznościowych na 😎 “zawodnika sezonu”. Jest to swoiste połączenie dokonań boiskowych i popularności, wszystko przedstawione w postaci aktualizowanego co tydzień 📊 rankingu.

🔸 Koszt udziału w Śląskiej Lidze Halowej, to 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ zł.

RED BOX SPORT

👶 RED BOX LIGA MALUCHÓW 👶

◽️ Równolegle do zmagań seniorów, kolejne ligowe potyczki rozgrywać będą również najmłodsi adepci piłki nożnej. VIII już edycja Ligi Maluchów swoje zmagania zainauguruje 1️⃣0️⃣.1️⃣2️⃣.

◽️ W tym roku planowane są aż trzy oddzielne ligi. Przed nami zacięte boje rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣➖1️⃣0️⃣, 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣➖1️⃣2️⃣, oraz 2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣➖1️⃣5️⃣. Każda liga swoje mecze rozegra w trzy wybrane soboty grudnia, stycznia, lutego oraz marca, mecze rozgrywane będą między 12.00, a 18.00.

◽️ W poszczególnych ligach pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Swój udział potwierdziły już m.in. 🟡 Football For Pro, ⚪️ Juwe Jaroszowice, 🟢 APN SMS Tychy, 🔵 Lechia Mysłowice, 🟡 Solavia Grojec, ⚫️ UKS Kozy, 🟢 KS Chełmek, ⚫️ UKS Karlik, 🔵 KSB Lędziny, ⚫️ LKS Jawiszowice, 🟠 GROM Tychy, oraz oczywiście 🔴 RED BOX Katowice.

◽️ Każdy zespół za udział otrzyma 🏆 pamiątkowy puchar. Najlepsza “trójka” dodatkowo zawiesi na swoich torsach 🥇 medale. Przez organizatorów zostanie wybrana także 💪 “najlepsza szóstka sezonu”, oraz wyłoniony zostanie 🎯 król strzelców.

◽️ Koszt udziału w RED BOX Lidze Maluchów, to 6️⃣0️⃣0️⃣ zł.

 

RED BOX SPORT

.

Kontakt: ligakatowice@rbsport.pl

Telefon: 790 204 371 lub 790 224 029

.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

https://rbsport.pl/

KONTAKT:

RED BOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)
40-108 Katowice

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
adam.komin@rbsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
sebastian.komin@rbsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 10-18
Soboty: 09-13

 

źródło: własne, Rafał Sacha, Red Box

foto: Red Box

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i prakyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv