1:2

 

Wygrana była blisko…

Nie udało się Reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonać drużyny Reprezentacji Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i awansować do finału makroregionalnego rozgrywek Regions Cup.

Po pierwszej połowie był remis 0:0. Obie ekipy próbowały atakować, jednak piłka nie chciała paść do bramki. W drugiej połowie długo był bezbramkowy remis. Dopiero w ostatnich 10 minutach padły 3 bramki. 

W 71 minucie gola gospodarzom dał Oliwier Buchczik, który po szybkiej kontrze sfinalizował akcję strzałem z bliska. Goście z Dolnego Śląska wyrównali w 80 minucie. Mikołaj Wawrzyniak zacentrował w pole karne, a tam nadbiegający Kamil Kurianowicz wyprzedził obrońcę gospodarzy i z 5 metrów nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W 85 minucie Wawrzyniak z ostrego kąta uderzył i piłka wpadła w okienko przy długim słupku. Nic się już dalej nie zmieniło i to goście zagrają dalej. Trzeba przypomnieć, że drużyna z Dolnego Śląska dwukrotnie wygrała Regions Cup. Było to w 200 i 2019 roku. Być może i teraz uda się wygrać…

 

ŚlZPN – DZPN 1:2 (0:0)
Buchczik 71 – Kurianowicz 80, Wawrzyniak 85

 

« z 3 »

 

źródło: własne, lokalnapilka.pl

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  slaskisport.tv