SPARING

3:1 KSG Psary

W ładne, środowe popołudnie na sztucznym boisku będzińskiej Sarmacji, drużyna gospodarzy rozegrała mecz z KS Gmina Psary. Po dobrym meczu z wygranej 3:1 cieszyli się gospodarze. W meczu tym nie było sędziów, więc w pierwszej połowie sędziował trener gospodarzy Michał Pluta, w drugiej natomiast co godne podkreślenia “sprawy w swoje ręce – czytaj gwizdek” wziął Prezes Sarmacji Stanisław Janus. W meczu była twarda walka, ale nie było żadnych złośliwości, więc mecz toczył się w sportowej atmosferze, tak, by obaj “sędziowie” mieli jak najmniej pracy.

  

Oto opinie pomeczowe obu trenerów:

Michał Pluta (trener Sarmacji): W meczu z Gminą Psary przećwiczyliśmy kilka wariantów taktycznych. Znowu cenne minuty zaliczyli zawodnicy z rocznika 2005, a Adrian Bolek trafił swoją pierwszą bramkę w seniorskiej piłce. Już w sobotę kolejne starcie z IV ligowym Kędzierzynem Koźle, szkoda tylko ze na sztucznym boisku. My już chcemy wejść na płytę i poczuć zapach trawy.

Daniel Nowak (II trener KSGP): Mecz kontrolny z Sarmacją Będzin od samego początku traktowaliśmy w formie niezłego przetarcia przed startem rundy wiosennej. Mimo sporych nieobecności w naszej drużynie stawialiśmy zacięty opór zespołowi z Będzina, który pomimo większego posiadania piłki nie potrafił znaleźć recepty na nasze dobre ustawienie defensywne. Pod względem wynikowym na pewno druga połowa była dla nas lepsza, gdyż zakończyła się remisem 1-1 po bramce Emila Gimzi. W pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki w tym jedną samobójczą po niefortunnym wybiciu naszego obrońcy, który nie porozumiał się z bramkarzem. Mimo niekorzystnego wyniku w tym sparingu cieszy nas postawa całego zespołu, która daje wielkie nadzieje na przyszłość.  Jako drużyna chcemy się rozwijać i takie sparingi właśnie temu służą, ponieważ pokazują nasze mankamenty, nad którymi będziemy pracować podczas jednostek treningowych oraz spotkań testowych w najbliższym miesiącu.

 

Sarmacja Będzin – KS Gmina Psary  3:1 (2:0)

 Gancarczyk (sam), Bolek, Widurski – Gimzia

« z 2 »

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!