Zapraszamy do Sosnowca na XI Mistrzostwa Polski Oldbojów. Zapowiada się świetna zabawa!

W dniach 29-30 czerwca odbędą się XI Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 6-osobowej im. Tomasza Wiejachy. Turniej odbędzie się w Sosnowcu (ulica Kresowa 1) na boisku ze sztuczną murawą.

Swoją obecnością zaszczycą Nas drużyny z całej Polski, m.in. Pogoń Szczecin, Łodzianka-Oldboy Łódź, Westovia Tarnów – która w ubiegłym roku zdobyła mistrzostwo Polski. W tym roku Westovia będzie musiała mocno zawalczyć o obronę tytułu, ponieważ odwiedzi nas wiele wspaniałych drużyn, które będą zacięcie walczyć o złoty medal.

W gronie pretendentów do mistrzowskiego tytułu jest także Zagłębie Sosnowiec, gospodarz imprezy. W sosnowieckiej drużynie zagra wielu znakomitych przez laty piłkarzy, by wspomnieć chociażby Ryszarda Czerwca, wielokrotnego reprezentanta Polski, a także mistrza kraju. – Celujemy w złoto! – zapowiada Arkadiusz Piątek, główny organizator mistrzostw Polski, mocno działający w Stowarzyszeniu Oldbojów i Sympatyków Zagłębia.

W sobotę startujemy o godz. 8:30, z fazy grupowej awansują po 4 drużyny do fazy pucharowej. W niedziele rywalizację pucharową rozpoczynamy o godz. 9:30.

Kontakt do Arkadiusza Piątka, głównego organizatora turnieju: tel. 510 215 960

 

 

źródło: własne, zaglebie.eu

foto: Zagłębie Sosnowiec

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  slaskisport.tv