1:0

 

Samobój zdecydował…

Lider z Brudzowic podejmował ekipę z Grodźca i miał chętkę na kolejne 3 punkty. Plan ten się udał, ale było bardzo ciężko.

Pierwsza połowa była wyrównana. Gospodarze próbowali atakować, ale dobrze poukładana obrona RKS-u, wraz z bramkarzem radziła sobie z atakami gospodarzy. Goście, jeśli tylko nadarzała się okazja próbowali się odgryzać gospodarzom. Najlepsza okazja na bramkę pojawiła się piłkarzom Rafała Sadowskiego w 37 minucie. Filip Bogacki zdecydował się na kapitalny strzał z 25 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła w ręce Wojciecha Rzońcy. Remis do przerwy.

Druga połowa była podobna do pierwszej. Gospodarze chcieli, ale piłkarze RKS-u walczyli o każdy centymetr boiska i nie pozwalali rozwinąć niwczanom skrzydeł. Trwało to do 87 minuty. Wtedy to, do wrzutki w pole karne grodźczan wyskoczył Adrian Kardaś i tak niefortunnie interweniował głową, że zaskoczył swojego bramkarza. Próby wyrównania piłkarzom Adama Zbroszczyka się nie udały. Gospodarze nie strzelili bramki, ale udało im się wyrwać cenne 3 punkty, po samobójczym trafieniu Kardasia. 

 

Niwy Brudzowice – RKS Grodziec   1:0 (1:0)
Kardaś samob. 87

 

« z 3 »

 

źródło: własne, lokalnapilka.pl

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  slaskisport.tv