Krocząca ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa futsalowa drużyna Sośnicy Gliwice, aby załapać się na baraże do ekstraklasy nie mogła przegrać, ani zremisować ostatniego pojedynku z drużyną Futsal Nowiny. Musiała wygrać i wygrała! Piłkarze Sośnicy przegrywali już 1:3, by zwycięską bramkę zdobyć na 3 sekundy przed końcem spotkania!

Oto co o tym niesamowitym meczu powiedział specjalnie dla nas Prezes i zawodnik Sośnicy Pan Marcin Kiełpiński:

Mecz z Nowinami musieliśmy wygrać jeżeli chcieliśmy być pewni zakwalifikowania się do barażu. To bardzo niewygodny dla nas przeciwnik, dotychczas w trzech spotkaniach nigdy ich nie pokonaliśmy. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, żaden z zawodników według mojej opinii nie zagrał na swoim poziomie i schodziliśmy na przerwę z dwubramkową strata. W drugiej połowie widać było, że mimo niekorzystnego wyniku do końca spotkania wierzymy w zwycięstwo, które udało się wyszarpać na 3 sekundy przez ostatnim gwizdkiem. Radości nie było końca, ale teraz koncentrujemy się już tylko na barażu, który zagramy z bardzo silnym AZS UG Gdańsk.

Rywalem sośniczan będzie AZS UG Gdańsk, który na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek w grupie północnej zapewnił sobie drugie miejsce w tabeli. Znamy też terminy spotkań barażowych. Będą to 8-9 maja pierwszy mecz i 15-16 maja rewanż. Czekamy jeszcze na wynik losowania kto będzie gospodarzem pierwszego, a kto drugiego barażu.

Piłkarzom, oraz całemu sztabowi życzymy powodzenia w meczach barażowych!

KTO NIE WIDZIAŁ NIECH ZOBACZY TEN NIESAMOWITY MECZ !!!

youtube: KS Sośnica TV