Rekord Mistrzem !!!

Po raz 6 raz piłkarze Rekordu Bielsko Biała zdobyli mistrzostwo Polski. Stało się to po wygranym meczu z Clearexem Chorzów. Rekord już od dłuższego czasu był na pierwszym miejscu i tylko to było kwestią czasu, aż piłkarze z Bielska przypieczętują 6 mistrzostwo. Całemu klubowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na parkietach !!!

Sośnica Gliwice gra baraże !!!

Sośnica Gliwice oraz AZS UG Futsal zagrają w dwumeczu barażowym o awans do Futsal Ekstraklasy. To tak dla przypomnienia, bo wiemy wszyscy w jakich “okolicznościach przyrody” piłkarze Sosny wywalczyli możliwość zagrania tych baraży. Znamy daty meczów barażowych. Na pierwszy mecz barażowy piłkarze z Gliwic udadzą się do Gdańska, który zagrają 8 maja, a mecz zacznie się o godzinie 18.00. Mecz rewanżowy odbędzie się w Gliwicach tydzień później 15 maja , a zacznie się on o godzinie 17.00. Czekamy z niecierpliwością !!!

FC 2016 Siemianowice Śląskie w 1 lidze !!!

 

Awans stał się faktem. Drużyna trenera Łukasza Jagiełły awansowała do 1 ligi futsalu. Stało się to bez rozegrania ostatniego meczu. Drużyna z Gubina dała znać, że się nie pojawi w Siemianowicach i tym sposobem już niedługo będziemy oglądać w Michałkowicach drużyny z 1 ligi futsalu. Całemu klubowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na parkietach !!!

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • GOODLUCK (odzież, nadruki, akcesoria, piłki) tel: 694 727 782, mail: biuro@goodluck-sport.pl
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport