2:4 

W drugim  meczu barażowym o awans do III ligi, Odra Wodzisław Śląski wygrała na wyjeździe w Częstochowie z rezerwami Rakowa 4:2.  

Przypominamy, że w pierwszym meczu w Wodzisławiu Odra wygrała 2:1. Dzięki tym wynikom w III lidze w nowym sezonie zobaczymy Odrę Wodzisław Śląski! GRATULUJEMY !!!

Oto co nam powiedział trener Odry po wygranym meczu:

Damian Nowak (trener Odry): Mecz rewanżowy ułożył się dla nas idealnie. Zakładaliśmy sobie, żeby jak najszybciej zdobyć bramkę, bo to nam dam komfort spokojniejszego grania. Po strzelonej bramce musieliśmy jednak trochę pocierpieć, ale liczyliśmy się z tym, że Raków będzie atakował i grał wysoko. Wytrzymaliśmy ten napór i w drugiej połowie pokazaliśmy klasę i to my zdecydowanie awansowaliśmy do 3 ligi. Moim osobistym zdaniem obie drużyny zasłużyły na awans do 3 ligi. Ktoś musi o tym w końcu pomyśleć, żeby nie było tego barażu. Cały sezon Odra jak i Raków zdominowały ligę i pokazały dobry futbol dlatego powinny grać w 3 lidze. My tam jesteśmy.

 

Raków II Częstochowa – Odra Wodzisław Śląski 2:4 (1:1)
0:1 – Tabala 6 min, 1:1 – Budnicki 39 min, 1:2 – Abuladze 56 min, 1:3 – Abuladze 59 min, 2:3 – Balboa 90+2 min, 2:4 – Kłosek 90+3 min.

RKS II: Kubik – Budnicki, M. Mizgała (58. Chłód), Danilczyk – Oziębała (58. Głasek), Lenartowski (74. Owczarek), P. Mizgała, Dzierbicki – Balboa, Chiliński (58. Niedziałkowski), Tylec. Trener Tomasz KUŹMA.

ODRA: Antkowiak – Gać, Lalko, Wiśniewski, Białas – Zieliński (46. Dudziński), Krzyżok, Zdunek, Abuladze (85. Kłosek) – Wodecki (62. Rosiak), Tabala (65. Woś). Trener Damian NOWAK.

Żółte kartki: M. Mizgała, Budnicki, Danilczyk – Krzyżok, Woś. Czerwona Danilczyk (84, druga żółta).

« z 2 »

 

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport