LKS Przemsza

Czarni Gorzyce rezygnują z gry w barażach o pozostanie w IV lidze. Tym sposobem Przemsza Siewierz zostałaby w IV lidze w grupie 1…

Oto informacja jaką zamieścił klub na swoim Fanpage-u:

“Zarząd KS Czarni Gorzyce podjął decyzję o rezygnacji z udziału w meczu barażowym o pozostanie w rozgrywkach IV ligi, w którym mieliśmy rywalizować z Przemszą Siewierz.
Po rozmowach z zespołem, mając na uwadze zmiany jakie zaszły w otaczającej nas rzeczywistości, Zarząd Klubu uznał, iż sprostanie wymaganiom rozgrywek IV ligi w przyszłym sezonie niesie ze sobą zbyt wiele ryzyka. W dłuższej perspektywie mogłoby ono przynieść klubowi zbyt wiele strat na poziome sportowym, organizacyjnym oraz finansowym. Decyzja ta jest podyktowana dobrem klubu i wierzymy, że spotka się ze zrozumieniem naszych kibiców.
Jednocześnie pragniemy podziękować Trenerom, Zawodnikom oraz wszystkim osobom wspomagającym bieżące funkcjonowanie klubu za poświęcenie i zaangażowanie w historycznym dla naszego klubu sezonie. Pierwszy raz braliśmy udział w rozgrywkach na tak wysokim szczeblu i była to dla nas wszystkich doskonała lekcja, a wnioski z niej pozwolą nam dalej rozwijać klub.
W związku z powyższym nasza drużyna dołączy do grona spadkowiczów i w kolejnym sezonie rozpocznie zmagania na poziomie linii okręgowej, na które już w tym momencie zapraszamy…”

.

Czekamy na oficjalny komunikat ŚZPN…

.

źródło: własne, Rafał Sacha, Facebook Czarni Gorzyce

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv