0:0

Gdyby Chrabąszcz wykorzystał karnego…

Obie drużyny grając o 17, znały wyniki z rana, więc wiedziały mniej więcej na czym stoją. Znały też wyniki bieżące… Bardziej zależało na wygranej gospodarzom, którzy są w czubie tabeli i wiedząc jakie są wyniki, robili wszystko, by 3 punkty zostały w Jaworznie. Ale była i ekipa Marcina Trzcionki, która robiła wszystko, by mimo spokojnego miejsca w tabeli, też uszczknąć jakieś punkty…

Twardo grały oba zespoły i sędzia tego meczu miał dużo pracy. Co chwilę ktoś leżał na boisku, ale faule wynikały z walki niż (na szczęście) ze złośliwości. W tym spotkaniu było bardzo mało jakiś sytuacji bramkowych. Były próby podchodzenia pod bramkę, ale obrońcy i bramkarze obu ekip spisywali się na medal.

W pierwszej połowie, w 32 minucie gracz gości Szymon Matysek oddał strzał z ostrego kąta, ale piłka trafiła w boczną siatkę. Lepiej w tej części prezentowali się goście. Druga połowa mogła się rozpocząć dla gospodarzy bardzo dobrze. W 55 minucie Michał Chrabąszcz wykonywał rzut karny. Zawodnik gospodarzy uderzył w środek bramki, ale tam stał Rafał Strzelczyk, który nogami obronił ten strzał.

W 68 minucie Chrabąszcz mógł się zrehabilitować za nietrafiony rzut karny, ale piłka po jego strzale głową poszybowała nad poprzeczką. Dużo wiatru narobili rezerwowi gospodarzy Kamil Bochenek i Bartłomiej Kędzierski. Po ich wejściu te ataki gospodarzy były bardziej groźne. Niestety nie przyniosły one korzyści. Tak jak w pierwszej połowie lepsi byli goście, tak w drugiej lepsi byli gospodarze. Nie przełożyło się to na bramki i mecz skończył się wynikiem 0:0. Mimo, że bramki nie padły, oba zespoły stworzyły dobre, szybkie widowisko.

 

Szczakowianka Jaworzno – Ruch Radzionków   0:0

 

« z 2 »

źródło: własne, RaSa

foto: lokalnapilka.pl / RaSa

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • OKAZJONALNE.EU (piękne i praktyczne wyroby z drewna) – Zakupy On-line (Mysłowice)

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv