0:4 

W zaległym meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec Sarmacja Będzin uległa na własnym boisku Niwom Brudzowice 0:4. Kolejnym rywalem Niw w II rundzie będzie Unia Dąbrowa Górnicza.

Gdy w sobotę rozgrywane były mecze Pucharu Polski Sarmacja Będzin grała baraż o wolne miejsce w IV lidze – jak już wiadomo nie udało się zostać w IV lidze, po porażce z Jednością 32 Przyszowice.

We wtorkowe popołudnie na boisko Sarmacji zagościła ekipa Niw Brudzowice. Zwycięzca tego pojedynku miał zagrać w II rundzie z Unią Dąbrowa Górnicza (wygrana w I rundzie ze Źródłem Kromołów 15:0!). Pierwsza połowa była bardzo nudna i mało widowiskowa. Jedyna bramka padła w końcówce, a zdobył ją w 32 minucie Igor Łukomski. Nic więcej o tych 45 minutach nie można powiedzieć.

Druga połowa już żywsza i ciekawsza, a to za sprawą piłkarzy z Brudzowic, którzy można powiedzieć robili co chcieli, czego efektem były trzy bramki, w tym dwie z główki. Strzelanie zaczął w 55 minucie Szymon Majka, a zakończył dwiema główkami Dawid Wilk (81 i 87 min.). Dodajmy, że w 58 minucie zawodnik gości Kamil Szydłowski nie wykorzystał rzutu karnego (strzał w słupek).

W najbliższy weekend rozpocznie się już liga, a w niej Sarmacja zagra z Górnikiem 09 Mysłowice i będzie to kolejny ciężki mecz dla nowo budowanej ekipy Janusza Iłczyka. Natomiast Niwy zagrają z beniaminkiem Grunwaldem Halemba i to Oni są faworytem tego spotkania. Wiadomo jednak, że wszystko zweryfikuje boisko i dopiero wtedy poznamy wyniki tych spotkań.

 

SARMACJA BĘDZIN – NIWY BRUDZOWICE   0:4 (0:1)

Łukomski, Majka, Wilk (x2 głową)

« z 2 »

 

 

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT – 530 000 566

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv