W sobotnie popołudnie na sztucznym boisku CKS-u Czeladź, drużyna Górnika Piaski rozegrała mecz z A klasową Łazowianką Łazy. Mecz wygrali podopieczni Huberta Maciążka 3:1, po 3 bramkach… Huberta Maciążka!

Mimo wielu problemów kadrowych fajnie było pooglądać drużynę Górnika. W meczu tym grało kilku młodych i nowych zawodników. Mimo to, na grę Górników szło popatrzeć. Fajne jest to, że mimo miejsca w tabeli, są ludzie, którzy chcą przyjść i wspólnymi siłami “ciągnąć ten wózek dalej”. A Łazowianka? Łazowianka to zespół doświadczony, super prowadzony przez popularnego “Bercika”, który do przerwy urządził sobie trening strzelecki i zdobył trzy bramki.

Przed Górnikiem i Darkiem Wolnym wiele pracy, ale wierzę – patrząc na wspólną pracę tych ludzi – że się uda wyjść z ciężkiej sytuacji! A Łazowianka robi swoje i z niecierpliwością czeka na 1 kolejkę rundy wiosennej i mecz z Czarnymi Sosnowiec…Będzie się działo!

Oto opinie pomeczowe obu trenerów:

Dariusz Wolny (trener Górnika): Jeśli chodzi o mecz z Łazowianką to jestem zadowolony. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słabiutka, druga już znacznie lepsza. Poprzedni tydzień był bardzo ciężki, ale mam nadzieję, że to będzie procentowało na przyszłość. Jak załatwimy te transfery co chcemy, to wracamy do gry o utrzymanie.

Hubert Maciążek (trener Łazowianki): Dzisiejszy sparing oceniam na plus. Nie patrzę na wynik, bo to jest w tym momencie sprawa drugorzędna. Liczy się to, co zawodnicy wybiegali i jak prezentowali się z piłką. Jest lepiej, ale to jeszcze nie jest to! Trenerowi Wolnemu dziękuję za sparing i życzę jak najlepszych wyników w lidze!

Górnik Piaski – Łazowianka Łazy   1:3 (0:3)