0:1

LOKALNA PIŁKA ON TOUR!

W niedzielne popołudnie, odbył się ważny mecz dla dołu tabeli. Obie ekipy liczyły na wygraną, ale goście bardziej. Było wiadomo, że gospodarze są rozpędzeni i liczą na piątą wygraną. Bielszczanie z kolei z nożem na gardle i przyjęliby chyba nawet remis w ciemno.

Mecz toczył się w przenikliwym zimnie. Wiało i padało cały czas. Piłkarzom to jednak nie przeszkadzało. Za dużo w tym meczu nie było sytuacji bramkowych. Przez całe spotkanie atakowali raz jedni, a za chwilę drudzy. Nic jednak to nie zmieniało na elektronicznej tablicy. Wynik brzmiał wciąż 0:0. Gdy wszyscy obecni na stadionie obserwatorzy pogodzili się z remisem, sędzia spotkania wskazał na wapno. Na tablicy była 90 minuta, gdy Daniel Mikołajewski zdobył bramkę z rzutu karnego. Sędzia przedłużył jeszcze spotkanie o kilka minut, ale gospodarzom nie udało się wyrównać i to piłkarze Dariusza Marca mogli się cieszyć z 3 punktów.

Nasza redakcja chciała podziękować Zarządowi, Osobom z mediów, jak i i Ochroniarzom, którzy na każdym kroku byli pomocni i mili. W przerwie dano nam możliwość zagrzać się w budynku klubowym i napić się herbaty. Bardzo dziękujemy za gościnę i czujemy, że jeszcze kiedyś do Pruszkowa przyjedziemy!

ZNICZ PRUSZKÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA   0:1 (0:0)